Каміни з мармуру ціна - плата за красу на віки!
1.11/СП/ КАМІНИ З МАРМУРУ І ГРАНІТУ. МАРМУРНІ КАМІНИ ВІД КОМПАНІЇ BMBC.

Каміни з мармуру ціна - плата за красу на віки!

Кожен господар прагне зробити своє житло неповторним та затишним. Найоптимальнішим варіантом буде встановлення каміна з мармуру, ціна якого залежить від складності виконання робіт. Досвідчені майстри підкажуть, як краще прикрасити домівку. Каміни обирають люди, які цінують розкіш, традиції та практичність. Будь-який з виробів буде унікальним завдяки природному малюнку.

Цей шляхетний камінь успішно застосовували ще в Стародавній Греції, жоден палац та замок середньовічної Європи не обходився без каміна, і до сьогодні вони не втратили своєї актуальності. Осередок з оздобленням з природної породи стає теплим осередком будинку, біля якого збирається вся родина. Такі печі ідеальні для великих кімнат, у яких відблиски вогню створюють на стінах приголомшливу гру світла та тіні.

Що таке мармур?

Мармур – поширений будівельний матеріал, що утворюється внаслідок кристалізації осадових порід у глибині землі. На створення впливають такі чинники як:

  1. Температура.
  2. Кількість рідин.
  3. Тиск.

Саме під їх впливом, а також за допомогою домішок солей та добавок, народжується агломерат багатий на різноманітність кольорів і відтінків. Характеристики натурального каменю дають можливість широко використовувати його як облицювання та прикраси інтер'єрів.

Каміни із мармуру ціна за переваги!

Як будматеріал, цей мінерал має масу переваг, тому не дивно, що й домашні осередки обробляють саме їм. Сьогодні каміни з мармуру, ціна на які цілком доступна, є практично невід'ємним атрибутом будь-якого заміського будинку, оскільки дана порода має такі якості:

  • Екологічна, гігієнічна і не виділяє шкідливих домішок при нагріванні.
  • Природне походження наділило камінь здатністю "дихати" і створювати своєрідний мікроклімат у кімнаті.
  • Завдяки своїй структурі є міцним матеріалом, який не піддається кришенню, розшаровуванню та розколам.
  • Вологостійкий, не піддається перепадам температур. Оскільки агломерат легко витримує нагрівання печі часто виконують саме з нього.
  • Довговічність в експлуатації. Фахівці відзначають – перші руйнування можуть виявитися не раніше, ніж за 150 років.
  • Непримхливий у догляді. Досить періодично протирати мармуровий камін вологими серветками, і полірувати спеціальними засобами.

Варіації застосування каменю

Неповторний малюнок і ось уже піч, фанерована мінералом, стане справжньою перлиною в інтер'єрі. Крім того, кожен камін виготовляється вручну та в різних варіантах:

  • Однотонна конструкція.
  • Поєднання кількох відтінків в одному виробі.
  • Комбінований осередок.

При роботі використовують різні методи обробки: різьблення, шліфування, полірування, що ще більше збільшує різноманітність обробки. Монтуючи камін із мармуру з топкою закритого типу, потрібно ізолювати портал від прямого вогню. При відкритій топці необхідно розмістити портал, щоб полум'я не стикалося з агломератом. При правильному розташуванні, домашній очаг збереже первісний вигляд і прослужить не один десяток років.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Мармурова ванна.

Мармурові підлоги.

Колони з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.

Сходи з мармуру.