Главная

Гранітні плити: що варто вибрати?
3.09/С ГРАНІТНІ ПЛИТИ: ЗА ЩО ЇХ ВАРТО ВИБРАТИ?

Гранітні плити: що варто вибрати?

Ви коли-небудь помічали, наскільки витончено виглядають доріжки, оздоблені масивними кам'яними плитами? Крокуючи натуральною гірською породою, так і відчувається міць цього старого, як світ, скарби. Безсумнівно, велич витає у повітрі над кожною гранітною плитою. Не дивно, що їх почали використовувати для ландшафтного дизайну, а також прикраси інтер'єрів багатих особняків. Однак, чим цей вид виробу такий привабливий?

Переваги граніту.

Граніт завоював любов та довіру людей ще кілька століть тому. Зараз змінилося лише одне – його стало простіше добувати, що наситило ринки у всіх країнах. Тепер будь-хто може оформити житло так, як це робили раніше лише князі, імператори, багаті вельможі.

Плита гранітна – чудовий матеріал для створення унікального архітектурного шедевра у вашій обителі або на території, що прилягає до неї. З цього каменю мостять стежки, доріжки, помости, майданчики. Така популярність обгрунтована низкою значних переваг граніту та плит з нього:

 1. Довговічність. Порівняно з максимумом семирічного бетону, термін служби агломерату вимірюють у століттях.
 2. Міцність. Якщо доріжки та тротуари з інших матеріалів кришаться в перший рік і вимагають оновлення, то граніт цю не загрожує зовсім. Усі пошкодження можна зашліфувати та відполірувати.
 3. Морозостійкість. Бетон неминуче розсипається від дії низьких температур. Природний камінь не бояться морозів.
 4. Екологічність. Нешкідливість для життя та здоров'я людей забезпечена. Жодного випромінювання не спостерігається.
 5. Вартість. Вибираючи гранітну плиту ціна стане для вас найбільшим подивом. Більше економного випадку не знайти!
 6. Простий і швидкий догляд. Вироби з цієї породи не потребують особливого догляду. Просто слідкуйте за проявом механічних пошкоджень, вчасно поліруйте камінь.

Гранітні плити - кому довірити мощення?

Коли питання "куплю гранітні плити я чи ні?" вирішено в позитивний бік, особливу увагу потрібно звернути на команду майстрів, які займуться їх брукуванням. Недотримання технологій, використання поганих розчинів і дешевих клеїв настільки ж небезпечні, як недосвідчений аматор. Тут важливо все: як і на що ляже гранітна плита, вартість розчину або клею, їх якість, наявність необхідного інструменту, сумлінна підготовка поверхні, а також безліч інших аспектів. З усім цим майстерно впораються фахівці BMBC Marble, а вам залишиться милуватися ідеальним результатом нашої роботи.

Дізнатись більше:

Гранітні слеби.

Граніт оптом.

 

 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Гранітні плити: що варто вибрати?|Натуральный мрамор и гранит оптом и

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://fileB0acsd оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.