Главная

Травертін

Travertino romano - його переваги.

Природний камінь - це справжній скарб, преміум матеріал, яким володіє людство з давніх часів. Достаток агломерату дозволяє прикрасити своє житло на будь-який смак. Ви можете вибрати натуральний травертин, мармур, граніт, онікс, вапняк, кварцит… І кожен з них стане родзинкою вашої обителі, незалежно від свого місця розташування.

Особливою популярністю, за рахунок свого проміжного становища між мармуром та вапняком, останнім часом користується травертин. Вироби із цієї відносно юної (50-300 тис. років) міцної карбонатної породи ніжно прикрашають як громадські будинки, так і приватні апартаменти. Чим же травертин такий гарний?

Що робить травертин таким привабливим?

Компанія BMBC Marble працює з натуральним каменем уже багато років. За цей час колектив налагодив постачання травертину з Італії, де знаходяться найбільші поклади породи. Про безперечну якість зразків з цієї географічної зони красномовно заявляє Колізей, що височить у Римі протягом кількох століть. настільки привабливим?

Основні переваги травертину антик укладені в:

1.     Міцності. Одна з феноменальних властивостей породи – зміцнення контакту з повітрям. З роками цей матеріал стає все міцнішим і міцнішим.

2.     Зносостійкість. На відміну від кераміки його важко пошкодити, затерти, відколоти, якщо не робити цього навмисно за допомогою інструмента. Всі шорсткості можна прибрати завдяки шліфуванню, лощенню та поліруванню.

3.     Морозостійкість. Травертин абсолютно не схильний до впливу низьких температур. Він добре зберігає витончений зовнішній вигляд навіть при -50 С.

4.     Мала водопроникність. Ця перевага відразу ж помістила travertino romano у ванні, душові, лазні тощо. У цих приміщеннях завжди не вистачає справжнього монументального матеріалу із відмінним опором до вологи.

5.     Екологічність. Жодного радіаційного фону або шкідливих речовин камінь не містить, а це саме те, що шукають власники елітних апартаментів.

6.     Невелика вартість. У порівнянні з мармуром і гранітом травертин явно займає більш виграшну позицію в прайсі. Якщо ви шукаєте красивий натуральний камінь середньої вартості з відмінними характеристиками, тоді цей агломерат - найвигідніше придбання.

Що роблять із травертину?

Фахівці компанії BMBC Marble здатні прикрасити вашу обитель найпрекраснішими виробами з натурального італійського травертину. Ми пропонуємо увазі клієнтів:

·           Підвіконня;

·           Сходи;

·           Столи;

·           Сходи;

·           Балясини;

·           Плитку;

·           Мозаїку;

·           Панно;

·           Розетки;

·           Колони;

·           Каміни;

·           Стільниці і т.д.

Будь-яка фантазія клієнта в напрочуд короткий термін перетвориться на реальність. Довіртеся професіоналам з BMBC Marble і ваш будинок перетвориться назавжди.

Дізнатись більше:

Онікс

Мармур

Граніт

Підписатися на RSS - Травертін
  • Створено в компанії Planeta Web

    © 2012-2022 Bmbc marble

  • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

    director@bmbc-marble.com.ua

  • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

    ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Травертін|Натуральный мрамор и гранит оптом и в розницу от БМБС

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://filezFEWtj оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.