Жовтий мармур

Унікальний каррарський мармур.

Про популярність карарського мармуру можна говорити довго. Цей природний камінь видобувається в Італії і за своїм зовнішнім виглядом є оригінальним витвором природи. Він наділений надзвичайними властивостями, в порівнянні з іншими матеріалами, які можуть використовуватися для обробки приміщень.

Характеристики даного агломерату

Знайти у Києві мармур карара досить просто. Тільки ми, компанія BMBC marble, зможемо запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент продукції. Крім цього, наші фахівці виконають усі роботи щодо його монтажу. Саме вони знають усі нюанси та тонкощі обробки цього виду каменю.

За своєю структурою мінерал не м'який. З цієї причини з нього можуть виготовлятися різноманітні предмети інтер'єру: вази, статуетки, графини, чаші та багато іншого. Сучасні виробники стали виготовляти з нього ванни та раковини. Також широкий спектр застосування мармуру каррара у зовнішньому та внутрішньому облицюванні.

Жодний матеріал не здатний зрівнятися з цим каменем, який знаменитий скульптор назвав «Творінням Божим». Вишуканий вигляд здатний вразити погляд будь-якої людини.

Каррарський мармур та його відтінки.

Камінь може бути кількох відтінків:

  • білий;
  • молочного;
  • з сірими та блакитними прожилками.

Його структура залежно від палітри кольорів не змінюється. Властивості також залишаються аналогічними.

Переваги каменю

Каррара мармур має щільну структуру. Завдяки цьому він не здатний вбирати вологу та різноманітні забруднення. Його поверхня досить легко очищається сухою або вологою ганчіркою.

Порада. Мити даний матеріал агресивними засобами для чищення не рекомендується. З цієї причини він здатний деформуватися та втрачати свій первісний вигляд.

Монтаж каменю також простий. Особливо, якщо його виконують фахівці компанії BMBC marble. Термін експлуатації сягає 80 років. І це не залежить від того, за яких умов він знаходився. Під час всього терміну використання він не втратить своїх властивостей та привабливого зовнішнього вигляду.

Крім цього, мармур стійкий до:

  • впливу сонячних променів;
  • високої та низької температури;
  • вогню та іншого.
     

Його не можна розколоти як керамогранітну плитку або подібний матеріал. Практичність полягає у простоті догляду. Також він має міцність та надійність. Використовувати його можна як для оформлення поверхні, так і стінової. Все залежить від дизайну приміщення.

Найголовніше знайти професійного продавця такого мармуру. Далеко ходити не треба. Тільки ми зможемо надати якісну продукцію, і знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Дізнатись більше:

Сірий мармур

Білий мармур

Marble mosaic

Червоний мармур

Зелений мармур

Bidasar brown

Чорний мармур

Бежевий мармур

Весь мармур

Підписатися на RSS - Жовтий мармур