Шліфування мармуру та граніту від справжніх професіоналів!
1.30/С ШЛІФОВКА МАРМУРУ І ГРАНІТУ ВІД СПРАВЖНІХ ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Шліфування мармуру та граніту від справжніх професіоналів!

Найбільш величні за всю історію людства споруди, як не дивно, були виготовлені з натурального каменю. Ніякі штучні будівельні матеріали не зрівняються з потужністю, вишуканістю та шляхетністю цієї природної сировини. Проте, матінка природа створила гірську породу над тому ідеально гладкому вигляді, що ми бачимо у палацах, замках, музеях тощо. Довгий шлях до розкішної «зовнішності» допомагає подолати шліфування мармуру, граніту, оніксу, травертину та інших агломератів. На ринку України подібну послугу у її бездоганному виконанні пропонує лише компанія BMBC Marble.

Що таке процес шліфування натурального каменю?

Можливість відновлювати витончений зовнішній вигляд мармуру та граніту – мабуть, одна з найкращих переваг натурального каменю. Ці два найбільш популярні матеріали зустрічаються практично в кожній третій будівлі. Вироби з них ушкоджуються або зношуються з часом, але шліфування та полірування швидко позбавляють людей подібних неприємностей.

Обробка граніту та мармуру - Дуже тривалий процес, якщо простежувати його від початку і до кінця. Шліфування є лише одним із його етапів. Вона надає поверхні агломерату матовості та шорсткості, що пізніше перетворюється далі за рахунок лощення та полірування.

Шліфування мармуру – досить грубий вид роботи, його потрібно проводити, ґрунтуючись не на чуття, а на знаннях, досвіді, вмінні, маючи при собі професійне обладнання. Фахівці BMBC Marble проводять цей процес у кілька етапів:

  1. Чищення швів (видалення пилу, бруду, сміття).
  2. Знежирення зазорів, швів (для підвищення адгезії спеціального клею).
  3. Шпаклювання швів (створює ефект монолітності, захищає від попадання бруду).
  4. Вирівнювання поверхні до ідеального стану.
  5. Масивне шліфування (освіта матовості, шорсткості).
  6. Імпрегнація, посилення кольору (нанесення спецпросочення).

Кожен етап шліфування мармуру, граніту та інших гірських порід особливо важливий для продовження його терміну експлуатації. Найчастіше її потребують вироби, що знаходяться в приміщеннях з підвищеною вологістю: ванних, душових, лазнях та ін. Зверніться до наших фахівців, і вони приведуть ваші мармурові та гранітні шедеври в належний вигляд.