Гранітні слеби – змініть свій інтер'єр!
3.10/С ЗМІНІТЬ СВІЙ ІНТЕР'ЄР З ДОПОМОГЮ СЛЕБІВ З ГРАНІТУ

Гранітні слеби – змініть свій інтер'єр!

Роблячи ремонт у ванній кімнаті, або на кухні, перше, що спадає на думку господині - вибір і купівля настінної та підлогової плитки. Це рішення, звичайно, має свої плюси, але й мінусів теж вистачає. Зокрема, кераміка дуже тендітна і при необережному монтажі може розбитися. Буде вкрай сумно, якщо це була остання партія в магазині, і вам не підшукають заміну. Чи то річ натуральний камінь, який і виглядає куди презентабельніше, та й за міцністю на кілька порядків перевершує глину. Гранітні сляби – це чудова альтернатива безликому кахлю.

  • У них є ціла низка переваг, а саме:
  • Розмірність плити. Ви можете замовити монолітну стінку, яка ідеально впишеться в інтер'єр кухні або спальні. Неповторний малюнок, продиктований текстурою матеріалу, не перериватиметься, як це трапляється з плиткою.
  • Природне походження. Сліби гранітні видобуваються шляхом різання гірської породи на тонкі плити, які потім поліруються, обробляються та наводяться у належний вигляд.
  • Міцність. Ви можете не побоюватися, що при монтажі або в процесі експлуатації випадкові механічні пошкодження зашкодять виробу. Для цих цілей по плиті потрібно стукати навмисно (якщо навіть бити, то краще написати впливати які-небудь.) І з неабиякою силою, чого ніхто, звичайно робити не буде.
  • Камінь «дихає» та пропускає вологу. Не варто побоюватися того, що повітря у ванній застоюватиметься. Пориста структура агломерату цього не допустить.
  • Розміри. Якщо кахель має чітко обумовлені габарити (наприклад, 30х30), то гранітні слеби можуть мати абсолютно будь-які пропорції. Знайти відповідну плиту для замовника – не проблема, особливо, якщо ви купуєте матеріал у BMBC Marble.

Гранітні слеби – можливості даного матеріалу:

Нестандартні габарити елементів для облицювання стін та підлоги дозволять створити неповторний малюнок, який, без перебільшення, викликатиме захоплені емоції друзів та знайомих, які зайшли до вас у гості.

Мізерний коефіцієнт стирання дозволить просто забути про зміну підлогових покриттів на довгі-довгі роки. Гранітні слеби також часто використовуються при створенні ексклюзивних сходів і сходів, як зовнішніх, так і внутрішніх. У першому випадку матеріал піддається додатково термічній обробці, яка доповнює камінь протиковзкими властивостями.

Підвіконня, Стільниці, або панно над каміном, створені з єдиного сліба з граніту, дозволяють досягти цілісності інтер'єру в цілому. Така картина виглядатиме доречніше, ніж матеріали з різних колекцій чи сортів каменю.

Компанія BMBC Marble більше 10 років працює на ринку природних будівельних матеріалів. Замовивши виріб у нас, ви отримуєте висококласний граніт слеби , з якого прослужать вам довгий час, не втрачаючи свого первісного вигляду. А ваші захоплені відгуки є найвищою нагородою.

Дізнатись більше:

Гранітні плити.

Граніт оптом.