Главная

Білий мармур

Білий мармур.

Вишуканість класичного стилю в оформленні приміщення завжди характеризувалася використанням природного агломерату. Поряд з оніксом та гранітом, застосовували дорогий білий мармур. Раніше його могли дозволити собі купити лише наближені до палацу. Тепер він став доступним завдяки BMBC marble. Вона пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції зі складу у Києві. Її вартість низька, а якість відповідає всім встановленим міжнародним стандартам. Ви зможете не тільки вибрати мармур, а й замовити послуги з його кваліфікованого монтажу.

Переваги білого мармуру

На даний момент існує безліч матеріалів, які використовуються в обробці будь-якого приміщення або предметів інтер'єру. Незважаючи на це, найчастіше віддається перевага натуральному мармуру. Деякі намагаються використати його аналог – декоративний камінь. Вартість даного виробу досить низька, але при цьому воно не має такі відмінні властивості, що сам агломерат.

Варто відзначити, що білий мармур виглядає привабливо в будь-якому стилістичному інтер'єрі. Поверхня його може бути:

 • глянсовою;
 • матовий.

Блиск з часом може стиратися. Тільки відновити його досить просто за допомогою спеціального шліфувального обладнання. Реконструкцію, як і сам монтаж матеріалу, здатні якісно виконати лише спеціалісти компанії BMBC marble.

Мармур будь-якого відтінку має:

 • практичність і довговічність;
 • надійністю та міцністю;
 • вологостійкістю та стійкістю до вогню.

Крім цього, він не здатний деформуватися від механічних та фізичних впливів. Якщо він монтований на поверхню підлоги, то навантаження на нього можуть бути значними, на відміну від керамогранітної плитки. А декоративний камінь взагалі не рекомендується використовувати для облицювання підлоги.

Мармур легко піддається обробці. Тільки працівники фірми BMBC marble здатні надавати цьому матеріалу певні форми та параметри. Завдяки широкому асортименту продукції, яка завжди знаходиться в складі компанії, можна по-новому оформити будь-яке приміщення.

Спектр застосування білого мармуру

Це справжній шедевр природного походження, який може ефективно використовуватись для облаштування простору. Найякіснішим білим мармуром є Bianco Carrara. Виробляється він в Італії. У клієнтів фірми BMBC marble є можливість придбати його будь-якої миті. Можна використовувати його для декорування підвіконь, стільниць, полиць, камінних порталів та іншого. Найголовніше – розробити унікальний дизайн, а всі роботи вже виконають фахівці нашої фірми.

Дізнатись більше:

Сірий мармур

Marble mosaic

Караррський мармур

Червоний мармур

Зелений мармур

Bidasar brown

Чорний мармур

Бежевий мармур

Весь мармур

Підписатися на RSS - Білий мармур
 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Білий мармур|Натуральный мрамор и гранит оптом и в розницу от БМБС

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://fileJn5aqP оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.