Червоний граніт

Червоний граніт та його унікальні переваги

Граніт – улюблений матеріал, як мінімум, для всіх мешканців слов'янських країн. Куди не глянь, скрізь можна натрапити на сходи, перила, облицювання з цього унікального натурального каменю. Агломерат відмінно підходить для робіт будь-якого виду, на відміну від мармуру та оніксу. Особливо стійким до зовнішніх подразників є червоний граніт. Що ж виводить його на лідируючі позиції у рейтингу гірських порід?

Переваги червоного граніту

Задумайтеся, де ви могли бачити цей чудовий камінь найчастіше? Крім зовнішнього облицювання будівель і масивних сходів, з нього і до цього дня створюють чудові пам'ятники. Ці предмети ландшафтного дизайну найбільш схильні до впливу атмосферних явищ, різних пошкоджень та зносу. Однак протягом кількох десятків років вони стоять, як новенькі. Справа в тому, що виготовляють їх, використовуючи токів з темно-червоним відтінком. Він, як і інші зразки аляскиту (рожевого, червоного агломерату), славиться своїми завидними достоїнствами:

  1. Міцністю. Будь-який виріб з даного матеріалу витримає зливи, снігопади, яскраве сонячне світло і не дасть навіть тріщин! У разі пошкодження достатньо лише відполірувати його.
  2. Стійкістю до температурних стрибків. Спека чи мороз стоїть на подвір'ї – все одно, адже червоний граніт не чутливий до такого впливу матінки природи.
  3. Довговічністю. Якісний, правильно оброблений і добре монтований виріб з цієї гірської породи простоїть не один десяток років.
  4. Екологічністю. І токівський граніт, і граніт капустинський безпечні для людей та навколишнього середовища. Радіаційного фону немає, речовин шкідливих містять зовсім. Дозволено для використання у громадських місцях та особистих апартаментах.
  5. Невелика водопроникність. Камінь чудово захищений від впливу вологи. Їм часто оформлюють ванни, лазні та ін.
  6. Прекрасний зовнішній вигляд. Токовський граніт славиться чудовим майже бордовим забарвленням та фактурою. Його застосовують для різних елітних робіт, створюють панно, скульптури, балясини. Капустинський камінь змішує в собі червоний і чорний кольори, що безумовно унікально.
  7. Простота в обробці. Будь-які види робіт дуже легко проводити із цим видом граніту. Він відмінно ріжеться, швидко шліфується та полірується.

Співробітники компанії BMBC Marble співпрацюють з усіма родовищами червоного граніту в Україні та за її межами. У будь-який час ви можете замовити собі виріб, що сподобався, або розробити індивідуальний проект. Використовуючи токовський граніт ціна на який завжди більш прийнятна, ніж на мармур, ви додасте до свого інтер'єру краплю розкоші, багатства та шляхетності.

Підписатися на RSS - Червоний граніт