Стільниця травертін - краса і самобутність
4.1/С/К КРАСА І САМОБУТНІСТЬ ВИРОБІВ З ТРАВЕРТІНУ

Стільниця травертин - краса та самобутність.

Будь-який предмет декору, який створений із натуральних порід каменю, виглядає дуже красиво, суворо та вишукано. Дане твердження якнайкраще підійде для травертину. Він являє собою щось середнє між мармуром та вапняком. Від першого даний матеріал «успадкував» текстуру та малюнок, а ось у другого запозичив пластичність та аристократичну «блідість» (легкі кремові тони).

Його забарвлення варіюється від світло-сірої до світло-коричневої, схожої на колір кави з молоком. Крім своєї природної краси, мінерал здатний за рахунок такого поєднання кольорів візуально розширити простір кімнати.

Естетичність та оригінальність.

Мабуть, ці дві якості дуже точно характеризують травертин стільниця з якого виглядатиме дуже красиво, особливо в поєднанні з меблями ніжних кремових відтінків. Більш того, ця порода набагато стійкіша за мармур до різних хімічних подразників і сполук, тому легше переносить процес миття і чищення робочої поверхні хімічними засобами.

Травертин є дуже міцним мінералом, при цьому володіючи такими властивостями як:

  • Пориста структура, здатна пропускати повітря. Чим більше часу, тим старший і довговічніший камінь.
  • Легкість полірування, облицювання та обробки. Йому можна надати будь-який вид і огранювання.
  • Низька стирання покриття. Не бійтеся зайвий раз протирати і мити робочу область - вона легко витримає більш серйозні маніпуляції з абразивним ефектом.
  • Густина. Вона досягається завдяки кальциту – основною складовою мінералу.

І знову повернемося до такого обов'язкового атрибуту сучасної кухні, як стільниця травертин для виготовлення якої підійде дуже доречно. Чому саме він? Це з особливостями гірської породи. По-перше, частинки кальциту надзвичайно щільні самі по собі і відмінно тримаються в кам'янистій структурі, тому не випадають при частому терті або миття поверхні

столешница травертин - Травертин YELLOW -TRAVERTINE

До того ж процес відбувається на порядок повільніше. По-третє, вироби чудово справляються з механічними навантаженнями та зусиллями на вигин. Вони не прогинаються і не тріскаються під власною вагою і не вимагають додаткових опор. Якщо ж ви з якоїсь безглуздої випадковості все ж таки відкололи шматок каменю, то не треба впадати в паніку. Фахівці з BMBC Marble майстерно відновлять предмет інтер'єру таким чином, що ви й самі не зможете знайти проблемну ділянку.

Ми працюємо на ринку природних будівельних матеріалів не один рік та чудово вивчили специфіку роботи з матеріалом та клієнтськими вимогами. Наші досвідчені менеджери допоможуть вам вибрати та купити травертин найвищої якості за найнижчими цінами. BMBC Marble – гарантія якості, перевірена часом.

Дізнатись більше:

Стільниця для ванної.

Стільниця для кухні.

Вироби із мармуру.

Вироби із граніту.