Стільниця для ванної кімнати із натурального каменю.
7.2/С/К ПЕРЕВАГИ СТІЛЬНИЦІ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ З НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ

Стільниця для ванної кімнати із натурального каменю.

При слові «стільниця», багато хто проводить паралелі з кухнею, проте в сучасних ванних така конструкція теж вдало вписалася. Якщо йдеться про поверхню для раковини, її основне призначення – об'єднати під собою кілька елементів. Наприклад, два умивальники або шафку і пральну машинку. Стільниця для ванної кімнати не експлуатується так часто, як її кухонна «колега», але теж виконує чимало функцій.

столешницы для ванной комнаты - Черный мрамор Nero Portoro (Неро Порторо)

столешница ванна - гранит Juparana Colombo (Коломбо Джупарана)

Вимоги до сучасних апартаментів.

Сучасні робочі області, які встановлюють у санвузлах, мають бути не лише зручними, а й естетично привабливими. Не варто забувати і про те, що в такому приміщенні свій особливий мікроклімат. з честю витримує всі випробування.

столешница для ванной - гранит Tan-brown (Тан - браун)

Сьогодні, як ніколи, актуально встановлювати стільницю для ванни та раковини з гірських порід. Відпочиваючи у такій джакузі після трудового дня, можна відчути себе на вершині блаженства. Крім того, поверхня з природного матеріалу, що обволікає ванну, робить її абсолютно дивовижною дизайнерською прикрасою і не дає воді протікати на підлогу.

столешницы для ванной комнаты - гранит Tan-brown (Тан - браун)

столешница для ванной комнаты - Черный мрамор Nero Portoro (Неро Порторо)

Стільниця для ванної з природного мінералу - найкращий вибір!

Вибираючи, з чого будуть виготовлені стільниці для ванної кімнати, натуральне облицювання буде дуже доречним. До її безперечних переваг можна віднести:

  • Широка палітра кольорів. Багатство відтінків каменю дозволить підібрати кожному клієнту свій оптимальний варіант.
  • Унікальність малюнка. Кожна гладь неповторна, оскільки двох ідентичних слебів просто не існує. Крім того, з мінералів можна вирізати вироби практично будь-якої форми.
  • Естетика. Стільниці для ванних кімнат завжди ідеально оброблені і відполіровані, вони ніби сяють зсередини, створюючи в приміщенні неповторну атмосферу.
  • Здоров'я. Природні агломерати екологічно чисті та гігієнічні, не дозволяють розмножуватися плісняві та грибкам, виключають появу алергій.
  • Довговічність. Кам'яна плита славиться своєю міцністю та надійністю. Імовірність того, що вироби, виготовлені з неї, дадуть тріщину, зведена до нуля.
  • Удароміцність. Мармур або граніт, які найчастіше використовують при виготовленні стільниць для ванної на замовлення, не схильні до ударів, подряпин, сколів або інших механічних пошкоджень.
  • Несприйнятливість до температурних коливань. Вироби із природних матеріалів не бояться високих та низьких температур.
  • Догляд. Будь-яка конструкція любить регулярний догляд, що дозволяє продовжити її красу, проте дуже невибаглива в експлуатації.

столешницы для ванны - гранит Paradiso (Парадисо)

столешницы для ванной - гранит Tan-brown (Тан - браун)

Натуральність в моді.

Зробивши вибір на користь такого вбрання для свого санвузла, ви перетворите його на чудовий і вишуканий куточок квартири. Будь-яка ванна та раковина камінь для якої підбирається не тільки, ґрунтуючись на стилістичних напрямках оформлення приміщення, а й на вартості даної продукції, виглядатиме незвичайно та дорого. Купуючи природні матеріали – ви купуєте якість, перевірену часом!

столешницы для ванны - Черный мрамор Nero Portoro (Неро Порторо)

столешницы для ванной - гранит Shivakashi (Шивакаши)

Дізнатись більше:

Стільниця з травертину.

Стільниця для кухні.

Вироби із мармуру.

Вироби із граніту.