Мармурове панно – мистецтво!
1.32/С ВИШУКАНА ПРИКРАСА – ПАННО З МАРМУРУ

Мармурове панно – мистецтво!

Природний камінь - унікальний матеріал, який застосовується ще з найдавніших часів не тільки для будівництва будинків і виготовлення різних конструкцій. З глибини століть до сьогодні збереглися чудові мармурові панно, а також фрески та мозаїки, викладені з інших різноманітних натуральних мінералів.

Римські та флорентійські умільці викладали чудові барельєфи або створювали скульптури, вирізуючи їх у самій гірській породі. Сучасні художники також створюють неймовірні по красі полотна з мармуру, оніксу, граніту, кварцу та сланцю. Дуже часто викладають герб, логотип чи сцену з міфів та легенд.

Кам'яна картина як ознака статусу

Мармурове панно – велич та певне становище. Цей мінерал вже сам по собі є витвором мистецтва за рахунок унікального малюнка, створеного самою природою. Художники та дизайнери навчилися вдягати цю красу в чудові зображення.

Що можна прикрасити природною картиною?

Твори з гірських порід зовсім незвичайні і можуть бути окрасою різних частин інтер'єру:

  • Стіни, підлоги, стільниці, сходи приміщення.
  • Кам'яні килими.
  • Дзеркала та шафи.
  • Каміни.
  • Ванні кімнати.

Переваги мармурові панно.

Сучасні декоратори люблять і цінують мармур, із задоволенням працюють з ним, втілюючи в життя ескізи замовника або свої власні, та й переваг цього матеріалу достатньо:

  • Міцність. За рахунок природної твердості каменю, шедеври мистецтва, виготовлені з нього, не старітимуть, вицвітатимуть і сипатимуться.
  • Морозостійкість. Саме завдяки їй натуральною породою можна прикрасити не тільки приміщення зсередини. Часто можна побачити чудові твори на зовнішніх фасадах будинку.
  • Широкий спектр кольорів. Багата палітра дає можливість створити досконале неповторнепанно з мармуру, підібравши оптимальні відтінки. Таке полотно, завдяки вмілій руці, гратиме в сонячних променях, показуючи камінь у найвиграшнішому світлі.
  • Водостійкість. Мозаїки з мінералів абсолютно водонепроникні, тому можуть прикрасити стіни не тільки віталень, але і стати родзинкою ванної кімнати. Часто для цих апартаментів застосовують травертин, різновид мармуру. Світлий і сонячний, він привнесе нотку затишку до приміщення і зробить його світлішим.
  • Шумоізоляція. Такі зображення мають хороші здібності поглинати звуки, а також стійкі до різних вібрацій
Застосування сьогодні

Оскільки агломерати відомі всіма своїми прекрасними характеристиками, сьогодні їх успішно застосовують для прикраси приватних будинків, резиденцій, готелів, посольств.Мармурові панно незмінно привертають до себе увагу, вражаючи уяву своєю унікальністю, широкою палітрою кольорів і вишуканістю.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Мармурова ванна.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Колони з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.

Сходи з мармуру.