Онікс

Онікс Київ купити у професіоналів!

Окрасою своїх жител людство займається ще з давніх часів. Починаючи з моменту, коли наші предки проживали в необлаштованих, за сучасними мірками, печерах, стіни прикрашалися хитромудрими малюнками та шкурами вбитих тварин – вже тоді люди прагнули зробити будинок затишніше.

Сьогодні, для того, щоб зробити житло оригінальним, вже немає необхідності вішати килими зі шкірок. Сучасна мода диктує інший напрямок - застосування натурального каменю в інтер'єрі, такого, як мармур, граніт, травертин, онікс. Якщо ви маєте намір купити онікс у Києві, то зверніться до перевірених партнерів – компанії BMBC Marble.

 

Застосування мінералу.

Агломерат утворений як результат хімічних реакцій між карбонатними відкладеннями у чистих водах гарячих джерел. Чудова за характеристиками та красою порода відмінно піддається поліруванню та обробці. Сьогодні його успішно використовують при виготовленні:

  • Панно, вітражів та мозаїк.
  • Ювелірні вироби.
  • Робочих поверхонь для ванної та кухні.
  • Барні стійки.
  • Облицювання камінних порталів, підлог та стін.
  • Статуеток, подарункових наборів, модних аксесуарів, вази, рам для картин, канделябрів свічок.

Як і будь-який мінерал, онікс Київ оцінив повною мірою його унікальну красу та можливість зробити свій дизайн будинку індивідуальним.

Онікс Київ купити - переваги натурального каменю.

Агломерат виглядає завжди чудово, а також має величезну кількість незамінних характеристик, за які його цінують не тільки фахівці з BMBC Marble, але і їх замовники:

Ø Світлопрозорість. Унікальна якість, яка властива лише даному матеріалу. Завдяки йому, можна не тільки чарівним чином перетворити інтер'єр, але і додати йому чудового світіння, перетворивши будь-яке приміщення на картинку наяву. Майстри BMBC Marble здатні творити справжнє диво, правильно помістивши джерело світла біля слеба.

Ø Різноманітність кольорів. Різні домішки, які містяться у складі каменів, забарвлюють їх у зовсім неймовірні відтінки. Колірна палітра представлена ​​білим, золотим, жовтим, блакитним, зеленим, червоним, помаранчевим, синім та чорним кольорами. Гарний онікс високої якості можна купити в Києві, у компанії BMBC Marble. Крім того, вам запропонують різні види плит з різними прожилками та унікальним малюнком.

Ø Міцність. Вироби з кальцитової породи будуть служити тривалий час, радуючи око власника своєю незайманою красою.

Ø Вологостійкий. Народжений у водній стихії, камінь зовсім не боїться підвищеної вогкості, тому є ідеальним матеріалом для ванних кімнат, басейнів і саун.

Ø Гігієнічність. Оскільки дана сировина створена самою природою, вона не виділяє в атмосферу токсичних і шкідливих речовин, на ній не заводяться грибки і пліснява, не викликає алергічних реакцій і тому цілком безпечна для здоров'я людини.

Якщо ви вирішили онікс у Києві купити та прикрасити будинок, зверніться до фахівців у своїй сфері, компанії BMBC Marble. Відомо, що цей мінерал вимагає особливої ​​обробки, щонайменша необережність може пошкодити плиту. Майстри BMBC Marble працюють за найновішими технологіями на найсучаснішому обладнанні, пропонуючи своїм постійним і новим замовникам продукт лише найвищої якості.

Підписатися на RSS - Онікс