Главная

Мармурові сходи. Гранітні сходи.
3.14 /СД МАРМУРОВІ СХОДИ. ГРАНІТНІ СХОДИ.

Гранітні сходи – розкіш, перевірена часом

Сьогодні при вході в особняк або громадську будівлю часто можна побачити сходи з граніту. У всі часи цей матеріал вважався благородним, практичним та надійним покриттям. Краса, екологічність та міцність зробили його бажаним для облицювання громадських місць, таких як аеропорти, вокзалі, станції метро, ​​набережні. Застосовуючи натуральну породу для будівництва сходів, будьте певні, що вона не втратить свого первозданного вигляду тривалу годину.

Види гранітних сходів

Масивні кам'яні сходи є гарантом міцності всієї сходової конструкції. Ціна гранітних сходинок залежить від виду:

 • Цілісні, найбільш довговічні.
 • Накладні
 • Облицювальні плити

Будь-який сходовий проліт має бути оснащений поручнями. Якщо їх також зробити з граніту, вони будуть не лише цільною композицією, а й виконувати максимум захисних функцій.

Переваги сходів з каменю

Неякісні сходи є об'єктом підвищеної опасности, тому вони повинні бути виготовлені з дотриманням усіх технологій. Крім того, вона повинна бути красивою, оскільки є важливою частиною інтер'єру та зручною. Гранітні сходи є не лише прикрасою, а й мають низку переваг:

 • Зручність обробки. Майстри зможуть виготовити вироби будь-якої форми та розміру.
 • Колір. Багатство фарб дозволяє вибрати відтінок на свій розсуд, що підходить до будь-якого інтер'єру та екстер'єру.
 • Стійкість до перепаду температур. Завдяки цьому облицювання сходів гранітом можна проводити як усередині приміщення, так і зовні.
 • Витривалість. Сама природа наділила цей мінерал якостями, які дозволяють йому витримувати величезні навантаження, бути міцним, довговічним, не втрачаючи свого вигляду.
 • Догляд. Поверхню необхідно періодично очищати від сміття, пилу та бруду, особливо якщо в місцях з високою прохідністю. Якщо не робити прибирання вчасно, дрібні абразивні частинки дряпатимуть гладь.
 • Зовнішній вигляд. Будь-які сходи, прикрашені кам'яним вбранням, виглядають дорого, благородно та монументально.

Способи обробки агломерату

Сходи гранітні ціна яких залежить від обробки каменю, мають високу якість. Зовнішній вигляд також безпосередньо пов'язаний із методом огранювання:

●     Шліфування. З його допомогою забираються всі нерівності. Часто оброблені таким чином сходи використовують для зовнішніх сходів. У зимовий час ними ходити безпечно, оскільки вони не ковзають.

●     Полірування. Цей шлях дорожчий, він підкреслить всю красу та багатство каменю. Встановлені в приміщення такі щаблі граніт прикрашатиме, граючи всіма гранями, що переливаються.

●     Пиляння. Агломерат після такої обробки покаже у всій красі фактурну поверхню та чіткий витончений малюнок.

●     Термічна обробка. Після неї сходи перестають бути гладкими, на них немає ковзання, і застосовують, оброблений таким чином, камінь на вулиці.

Сходи з граніту не відрізняються низькою ціною, але їх використання є досить вигідним, завдяки чудовій довговічності матеріалу, міцності та чудовим експлуатаційним характеристикам. Такі сходи стануть чудовою окрасою будь-якого будинку.

 

Дізнатись більше:

Плити з граніту.

Гранітні підвіконня.

Гранітні стільниці.

Плитка із граніту.

Вироби із граніту.

 

 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Мармурові сходи. Гранітні сходи.|Натуральный мрамор и гранит оптом и

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://filezIH8xg оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.