Граніт

Камінь граніт – розкіш вашого будинку!

Здавна людство прагнуло будівництва затишних і надійних будинків. Незважаючи на досягнення XXI століття, натуральна порода – ось що є основою практично кожної будівлі. Один з таких затребуваних матеріалів граніт камінь який володіє набором унікальних якостей.

Небагато з історії агломерату.

Мінерал відомий з найдавніших часів, є вірним супутником людини протягом останніх століть. Елегантний і монументальний - чимало будівель з цього агломерату, зведених сторіччя тому, і практично не зворушених часом, радують наше око і сьогодні. Даний матеріал, масивний та розкішний, рекомендує своїм клієнтам компанія «BMBC Marble». На думку фахівців фірми, цей мінерал є оптимальним варіантом для створення неповторного інтер'єру.

Цікавий момент – камінь граніт трапляється лише на нашій планеті. Якщо інші види порід зустрічаються у складі Місяця, метеоритів чи інших планетах Сонячної системи, то цей виявлено лише тут.

Камінь граніт його характеристики та властивості.

Температуростійкість. Завдяки йому кам'яні вироби переносять і дуже низькі температури, і спеку до +800 градусів. Вулканічне походження береже гладь від руйнування під впливом високих температур.

  • Сировина настільки різноманітна, що ваш інтер'єр з ним може бути як затишно-теплим, так і зухвало-багатим або стриманим. Природа подарувала граніту властивості, які дизайнери застосовують під час створення своїх шедеврів:
  • Міцність. Одна з найтвердіших порід, що займає третє місце за густиною серед інших мінералів. Риса, що дозволяє кам'яній поверхні зберігати свій первозданний вигляд віками.
  • Універсальність. Природний початок дозволяє облицюванню або виробам із цього матеріалу органічно виглядати у кожному інтер'єрі. Які б види граніту не застосовувалися, будь-який з них буде доречним, як у розкішному особняку, так і в скромній квартирі.
  • Забарвлення. Кольорова палітра надзвичайно багата, представлена ​​як класичними кольорами, так і різноманітними відтінками. Саме це дозволяє використовувати агломерат для створення картин, панно та мозаїк. Змішування фарб дає неповторний малюнок.
  • Обробка. Абсолютно невибагливий у роботі, камінь легко піддається шліфуванню, розколам та поліруванню. З нього виготовляють не тільки плитки слебу, навіть крихта, змішана з клейовою основою, неймовірно затребувана.
  • Будова. Структура граніту буває дрібнозернистою та крупнозернистою, часто однорідна.
  • Гігієнічність. Натуральне народження робить мінерал безпечним для людини - на поверхні не заводиться мох, грибки або пліснява. Крім того, він не виділяє шкідливих речовин в атмосферу, а радіоактивне тло перебуває в нормі.
  • Догляд. Цілком непримхливі поверхні, що не бояться води та подряпин, їх важко розбити або пошкодити. Для підтримки привабливого вигляду достатньо лише протирати їх м'якою тканиною.

Де придбати високоякісну сировину?

Тільки спеціалісти «BMBC Marble» порадять граніт властивості якого будуть відповідати всім необхідним параметрам. Ви легко виберете з широкого асортименту високоякісної сировини ті зразки, про які мрієте. Дизайнери легко намалюють ескіз будь-якої складності, з урахуванням усіх побажань замовника. Крім того, компанія володіє власним складом з найновішим обладнанням, де вибраний вами камінь відшліфують або відполірують.

Будьте впевнені, що щільність гранітута його зовнішній вигляд будуть на найвищому рівні. Виріб від «BMBC Marble» радуватиме вас тривалий час своєю первозданною красою.

Дізнатись більше:

Сірий граніт

Червоний граніт

Чорний граніт

Білий граніт

Зелений граніт

Підписатися на RSS - Граніт