Оздоблення фасадів гранітом – розкіш на віки!
3.20/С ГРАНІТНА ОБРОБКА - РОЗКІШ НА СТОЛІТТЯ!

Оздоблення фасадів гранітом – розкіш на віки!

Облицювання будівель натуральним каменем один із класичних прикладів прикрас. Будь-яка будова, прикрашена природним агломератом, набуває величного і неповторного вигляду, до того ж – таке вбрання з шляхетного каміння служить чудовим захистом від впливу стихій. Сьогодні найбільш затребуване оздоблення фасадів гранітом.

Цей матеріал не тільки гарний, а й своєрідний - процес старіння йде цій породі на користь. З часом мінерал стає дедалі привабливішим, саме тому компанія BMBC Marble із задоволенням пропонує його своїм клієнтам.

Переваги гранітного покриття.

Відомо, що граніт має багато переваг. Природа подбала про каміння, зробивши для нього практично ідеальну сировину для обкладки. Фахівці BMBC Marble відзначають, що він відрізняється такими перевагами, як:

  • Багата палітра відтінків, гарна комбінація кольорів, різноманітність фактур, які успішно застосовуються для прикрас корпусів різного архітектурного стилю.
  • Міцність. Облицьовані цим мінералом споруди не бояться впливу природних стихій.
  • Температуростійкість. Завдяки цій якості, кам'яне покриття з честю витримує як спеку, так і лютий холод.
  • Гігієнічність. Такий вид фасетки не виділяє шкідливі речовини в атмосферу, будучи абсолютно нешкідливим для людини.
  • Стійкість до ушкоджень. Саме ця властивість береже гладь від хуліганів, які часто мають намір подряпати споруду або відбити шматочок плитки.

Майстри BMBC Marble виготовляють гранітні фасади будь-якої складності, за власними ескізами чи кресленням замовника.

Оздоблення фасадів гранітом - звертайтесь до BMBC Marble.

BMBC Marble пропонує обкладку поверхонь натуральною породою, оскільки це значною мірою сприяє збереженню комфортного температурного режиму в приміщенні. Влітку у такому будинку прохолодно, а взимку дуже тепло. Крім того, така прикраса споруди ідеально впишеться в будь-який архітектурний стиль, будова буде виглядати органічно скрізь.

Коли здійснюється обробка гранітом будівель, професіонали з BMBC Marble використовують плити та слеби стандартних розмірів та спеціальну фурнітуру для кріплення. Граніт – важкий та міцний матеріал, без спеціальних пристроїв обійтися неможливо. Якщо застосовують нестандартні камені, то на додаток до них йде особливий клейовий склад, що сприяє більш міцному покриттю. Після укладання плит, майстри ретельно герметизують шви і покривають всю конструкцію шаром водовідштовхувального покриття. Звертайтеся до BMBC Marble та отримайте відмінний результат у найкоротші терміни!

Дізнатись більше:

Облицювання гранітом.

Укладання граніту.

Полірування граніту.