Підвіконня з мармуру. Підвіконня із граніту.
1.57/сд Підвіконня з мармуру. Підвіконня із граніту.

Переваги мармурових підвіконь

Підвіконня важлива деталь будь-якого інтер'єру, він ніби обрамляє картину, яку ми спостерігаємо з вікна. Дуже важливо підібрати хороший матеріал, який би підкреслив переваги кімнати і не зіпсував навіть чудовий задум. Саме тому покупці все частіше звертають увагу на натуральну сировину, таку як камінь. Серед гірських порід, які часто використовують для виготовлення підвіконь, особливою популярністю користується мармур. Раніше використовувати його могли дозволити собі небагато, але сьогодні купити мармурове підвіконня може будь-хто. Господарі обирають цей матеріал через його переваги над іншими.

Чим привабливі підвіконня з мармуру?

  1. Естетичність. Агломерат гарний і сам по собі і чудово виглядає в інтер'єрі. Навіть королі віддавали перевагу мармуру. Нині ви самі можете переконатися, наскільки благородно виглядає згадана порода та оцінити, наскільки гармонійно вона поєднується з деревом або іншим каменем.
  2. Термостійкість. Мармурове підвіконня також добре переносить перепади температур. Не варто побоюватися за цілісність його поверхні в опалювальний період.
  3. Водонепроникність. Так як підвіконня часто стають місцем проживання кімнатних рослин, ця властивість є важливою. Завдяки великій густині, агломерат не вбирає вологу, що дозволяє уникнути появи грибків.
  4. Довговічність. Порода дуже добре переносить вплив часу – не стирається, не вицвітає, не кришиться. Вона здатна зберігати свої первинні якості протягом багатьох років.
  5. Міцність. Мармур зносостійкий і не схильний до механічних пошкоджень. Навіть якщо ви випадково впустили на гладь важкий предмет, і поверхня таки пошкодилася, її можна відновити шліфуванням.
  6. Багатство квітів. Мармур багатий на відтінки і текстури. Навіть вироби одного кольору можуть відрізнятися малюнком. Кожен покупець може підібрати колір на свій смак, який чудово поєднуватиметься з іншими деталями інтер'єру.
  7. Безпека. Камінь екологічно чистий і не викликає алергічних реакцій, тому він абсолютно нешкідливий для людини.

Мраморный подоконник - Бежевый мрамор Diano Reale (Дайно Реале)

Всі перераховані вище характеристики дозволяють зробити висновок: мармур – відмінний матеріал для виготовлення підвіконь. Він гарний та довговічний. Серед міст, в яких реальніше всього купити якісне мармурове підвіконня Київ. Саме тут упродовж десяти років працює BMBC marble. Компанія співпрацює зі світовими постачальниками натуральних порід та гарантує найвищу якість своїх виробів. Якщо в каталозі вам сподобався мармуровий підвіконня, ціна на нього теж приємно здивує.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Мармурова ванна.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Панно з мармуру.

Колони з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Сходи з мармуру.