Мармурові розетки – неповторна окраса інтер'єру
1.39/С МАРМУРОВІ РОЗЕТКИ – НЕПОВТОРНА ОКРАСА ІНТЕР'ЄРУ

Мармурові розетки – неповторна окраса інтер'єру

Природні камені давно перестали бути матеріалом лише для будівництва та виготовлення підвіконь, стільниць, сходів і підлог. Завдяки своїм чудовим характеристикам їх часто застосовують для виконання різноманітних декоративних елементів. Найбільш відомі з них – панно, фрески, мозаїки та розетки.

Панно та розетки – у чому відмінність?

Нерідко багато хто плутає панно та розетки або об'єднує їх у загальну категорію. Насправді це абсолютно різні предмети декору. Панно зазвичай має форму прямокутника та квадрата. На ньому можуть бути викладені герб, картина, логотип. Найчастіше такий шедевр мистецтва наносять на стіни чи підлогу.

Розетка завжди круглої або овальної форми та прикрашає собою кам'яний настил. Мармурова розетка як би увінчує собою різьблене статеве покриття. Іноді вони з панно можуть бути частиною однієї композиції або полотна, доповнюючи один одного.

Розетка – мозаїчне зображення, зроблене у вигляді квітки з пелюстками, що розпустилися. Кожен з них має однаковий розмір та форму. Створюють розетки з мармуру або іншого натурального матеріалу шляхом припасування дрібних каменів, викладаючи заданий малюнок.

мраморные розетки - Черный мрамор BLACK PERL (БЛЕК ПЕРЛ)

Довговічний шедевр

Розетка з агломерату має переваги мінералу, з якого вона виготовлена:

  • Довговічність. Незважаючи на те, що розетки з мармуру розташовані на підлозі, за такий шедевр не варто перейматися. Він не схильний до ударів, сколів, на ньому неможливо залишити тріщину або подряпати підборами. Недаремно ними прикрашають зали для урочистих подій.
  • Палітра кольорів. Завдяки різноманітності кольорів, можна замовити зображення, в якому гармонійно поєднуватимуться абсолютно контрастні відтінки.
  • Міцність. Маючи всі властивості мармуру, прикраси для підлоги не кришаться, не вицвітають і не втрачають свій первісний вигляд багато років.
  • Індивідуальність. Оскільки в природі природні матеріали мають своєрідний візерунок, то вони передають цю властивість і кам'яній картині. Замовивши розетку з мармуру, клієнт може бути впевнений, що іншої вже не буде. Практично неможливо зробити два ідентичні малюнки.

Розетки з гірського каміння, як і інші частини декору, в першу чергу служать для естетичного задоволення, ніж практичного значення. Вибрані з любов'ю та смаком, вони стануть справжнім скарбом у прикрасі будь-якого приміщення, невпізнанно перетворивши інтер'єр. Виготовлені за індивідуальним ескізом, вироби з мармуру підкреслюють лише найкращі сторони натуральних матеріалів.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Мармурова ванна.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Панно з мармуру.

Колони з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.

Сходи з мармуру.