Мозаїка

Багатогранна marble mosaic нікого не залишить байдужим.

Про переваги природного каміння було добре відомо нашим предкам. Саме вони передали нам безцінний досвід використання цього матеріалу в облаштуванні простору. Сучасні виробники вже внесли свої корективи у його виготовлення та застосовують нові технології монтажу. Наприклад, воістину унікальною вважається marble mosaic. Виготовляється вона із природного агломерату, який може мати певну структуру, фактуру та колірне оформлення. Саме тому мозаїка від нашої компанії користується попитом серед численних клієнтів.

Різновиди мозаїки з каменю.

На сьогоднішній день компанією BMBC marble пропонується покупцю на вибір мозаїка з таких каменів:

  • мармур;
  • граніт;
  • онікс;
  • травертин;
  • доломіт.

Кожен вид сировини відрізняться своїми властивостями та зовнішнім оформленням. Високі технічні та якісні характеристики нікого не залишать байдужим. І, незважаючи на величезну кількість аналогів даної продукції, наприклад, керамічна або скляна мозаїка, які хоч і коштують дешевше, але не зможуть передати буяння фарб і оригінальність обробки будь-якої поверхні із застосуванням аналогічного матеріалу з каменю.

Переваги цієї продукції від компанії BMBC marble.

Виріб відрізняється тривалим терміном експлуатації, що досягає 80-100 років. Вологостійкість має високий поріг. Також не варто забувати про практичність, яка така важлива в деяких приміщеннях, наприклад, у кухонній зоні. Камінь досить просто і легко очищається сухим ганчірком. Можна використовувати м'які засоби для чищення.

Про стійкість кам'яної marble mosaic до зовнішніх механічних та фізичних впливів, в порівнянні з іншими аналогами, не варто навіть говорити. Вона має найвищий показник. Також їй не страшні температурні перепади та підвищена вологість повітряних мас. Все це ніяк не позначиться на структурі виробу.

Міцність та надійність забезпечена природним походженням. Протягом усього терміну використання мозаїка не змінить свого первинного зовнішнього оформлення.

Сфери використання marble mosaic.

З мозаїки різного типу досить часто створюються настінні або декоративні підлогові панно. Відтінки підбираються дизайнером. Також є можливість використати матеріал з натурального каменю для обробки кухонних поверхонь: фартуха, стільниці. Досить часто нею викладаються підвіконня та багато предметів інтер'єру.

Поєднувати в оформленні можна кілька структур матеріалу. Спочатку потрібно правильно вибрати його. А зробити це правильно можна лише завдяки компанії BMBC marble. У нас великий вибір якісної та натуральної marble mosaic.

Дізнатись більше:

Сірий мармур

Білий мармур

Караррський мармур

Червоний мармур

Зелений мармур

Bidasar brown

Чорний мармур

Бежевий мармур

Весь мармур

Підписатися на RSS - Мозаїка