Облицювання мармуром – розкіш!
1.62/С ОБЛИЦЮВАННЯ МАРМУРОМ – РОЗКІШ У ДРІБНИЦЯХ!

Облицювання мармуром – розкіш!

Кожен з нас прагне зробити своє житло не лише затишним, а й гарним. Облицювання мармуром надасть шикарний зовнішній вигляд будь-якому будинку і зробить кожне приміщення стильним та багатим. Цей мінерал є унікальним природним матеріалом, який широко застосовують для зовнішнього та внутрішнього облицювання стін, будівельних робіт, виготовлення якісних поверхонь та дорогих аксесуарів. Для того, щоб така обробка виглядала особливо добре, слід довірити її укладання професіоналам. Майстри з компанії BMBC Marble не тільки зроблять швидке та якісне кам'яне оздоблення, але й порадять найбільш виграшні варіанти для кожного дизайну.

Де використовується облицювання?

Ще з давніх-давен обробка мармуром була затребувана при прикрасі храмів, палаців та інших споруд. Він має такі переваги, як:

  • Висока міцність.
  • Естетичність.
  • Простий у обробці.
  • Багата палітра кольорів
  • Тривалість в експлуатації.

Найчастіше цим агломератом прикрашають стіни, підлоги, камінні портали, дверні отвори підвіконня, стільниці у ванну кімнату та кухню. Натуральний мармур застосовують для декоративних деталей, а також при викладанні панно чи мозаїк.

Забарвлення зразка підбирається з урахуванням особливості декорування приміщень. Розмір плитки вибирають, виходячи з функціональності поверхні, яка буде оздоблена цим мінералом. Для стільниць та підвіконь BMBC Marble застосовують плити та слеби, для декоративного оздоблення – тонкі плиточки.

Крім того, ця порода добре піддається обробці. Залежно від запланованого дизайну, одержують поліровану або матову поверхню.

Облицювання мармуру особливості процесу.

Мармурова облицювання – процес досить трудомісткий, але фахівці BMBC Marble знають усі тонкощі, тому гарантують високу якість зробленої роботи. Головне, що потрібно пам'ятати – не намагатися поєднати несумісне. Цей мінерал – карбонатна порода, тому він не гармоніює із силікатними видами. Основний акцент майстра BMBC Marble роблять на кріплення.

Розрізняють такі види:

  • «Мокрий» метод.
  • Облицювання за допомогою системи кріплення.
  • Комбіноване прикріплення.

Мармурові стіникріплять за допомогою механічного методу, а порожнечі, що утворилися, між кам'яним нарядом і стіною заливають розчином певної густоти. Даний варіант не рекомендують застосовувати в будинках, які налічують понад 5 поверхів. Працівники BMBC Marble, застосовуючи «мокрий» метод, знають – насамперед потрібно підготувати базу для укладання слебів. Саме гладка та міцна основа, прогрунтована за всіма правилами, буде надійним фундаментом для кам'яного кріплення.

При застосуванні комбінованого та безклейового методу спочатку необхідно приладнати армуючу сітку з металу.

Кому довірити облицювання?

Компанія BMBC Marble, що працює вже не перший рік із натуральними матеріалами, постачає своїм клієнтам лише найкращі зразки сировини, оскільки працює лише з перевіреними постачальниками.Облицювальний мармурви захочете або плиту з оніксу – все буде найвищої якості. Кваліфіковані спеціалісти, які працюють на новітньому устаткуванні, оперативно виконають замовлення будь-якої складності. Крім того, компанія дає гарантію на всі види виконаних робіт.