Мармурові сходи ціна за естетику!
1.31/С/К ПЕРЕВАГИ СХОДІВ З МАРМУРУ

Мармурові сходи ціна за естетику!

Сходи - важливий функціональний елемент будинку. Хазяї багатоповерхових будинків часто задаються питанням: «Яку сировину вибрати, щоб він став гідним доповненням інтер'єру?»

ступени из мрамора - Красный мрамор Rosso Levante (Россо Леванте)

Багато хто надає перевагу на користь натурального каменю. Особливо часто клієнти вибирають мармур. З нього виготовляють слеби, балясини та сходи. Щаблі з мармуру мають ряд корисних характеристик.

Переваги мармурових сходів:

  1. Довговічність. Варто ще пошукати матеріал, який може тривалий час зберігати свій первозданний вигляд. Мармурові щаблі зносостійкі. Час практично не залишає на них сліду - вони не стираються, не вицвітають і не кришаться. Крім того, вироби з цього агломерату стійкі до механічних пошкоджень.
  2. Пластичність. Завдяки цій властивості, можна виготовити предмет будь-якої складності, у тому числі щаблі мармурові. Якщо у вас є оригінальний задум, він з легкістю втілюється в життя завдяки вмілим майстрам. Залежно від складності процесу виготовлення щаблів з мармуру, ціна їх варіюється.
  3. Багатство квітів. Дана порода відрізняються багатою палітрою кольорів. Колір залежить від домішок у її складі. Завдяки такій якості кожен покупець може підібрати дивовижний відтінок і неповторний малюнок.
  4. Водонепроникність. Велика щільність зробила камінь стійким до дії вологи. Вода не вбирається у вироби та не руйнує його структуру.
  5. Термостійкість. Агломерат стійкий до перепадів температур. Не варто турбуватися за цілісність поверхні в умовах морозу чи спеки.
  6. Естетичність. Декорування інтер'єру каменем – ознака гарного смаку. Він завжди виглядає благородно та по-королівськи вишукано. Використовуваний для виготовлення щаблів мармур добре виглядає у поєднанні з дерев'яними чи металевими елементами.
  7. Нешкідливість. Згаданий мінерал є екологічно чистою сировиною, тому його використовують, не побоюючись за здоров'я.

Як бачимо, ця гірська порода – оптимальний вибір для декорування будинку. Вибір цього матеріалу свідчить про гарний естетичний смак та практичність господаря будинку. Якщо ви вирішили придбати вироб з натурального каменю, слід подумати про вибір надійної компанії, такий як BMBC marble. У її каталозі можна підібрати мармурові щаблі ціна яких вас приємно здивує.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Мармурова ванна.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Панно з мармуру.

Колони з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.