Обробка мармуру від висококласних спеціалістів!
1.61/С ОБРОБКА МАРМУРУ ВІД ВИСОКОКЛАСНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ!

Обробка мармуру від висококласних спеціалістів!

Мармур – вишуканий та неповторний за своєю красою камінь. З нього можна створити безліч чарівних очей шедеврів у вигляді сходів, столів, скульптур та ін. Однак, щоб досягти бажаного результату, потрібно чимало попрацювати над цим матеріалом. Обробка мармуру - складний, багатоетапний процес, впоратися з яким можуть тільки першокласні фахівці та потужна техніка. В Україні найкращою у цій сфері є команда компанії BMBC Marble.

Як відбувається обробка мармуру?

Будь-який досвідчений муляр скаже вам, що найголовнішим, що впливає на якість натурального мармуру, фактором є послідовність його обробки. Технологія та беззаперечне дотримання її інструкцій – запорука довговічності, удароміцності, водопроникності майбутнього виробу. Варто пропустити або змінити черговість певної процедури, і справа піде нанівець.

Обробляють природний камінь мармур за допомогою двох основних технологій:

  1. Механічної.
  2. Термічною.

За першої на сировину впливають різними абразивними інструментами. Її застосовують як у виробництвах, і у приватних майстерень. Друга технологія доступна лише за наявності відповідного, потужного, потужного устаткування. У цьому випадку виробництво мармуру, такого, як ми його бачимо на прилавках магазину або в інтер'єрі, обумовлено нагріванням до дуже високих температур та обробки під тиском. В іншому ж способів досягти потрібного ефекту безліч.

Фахівці BMBC Marble чудово володіють обома техніками обробки мармуру, проте частіше використовують саме механічну. У процесі можна виділити такі етапи:

  1. Розпил, підрізування.
  2. Шліфування, чищення.
  3. Точкова обробка.
  4. Полірування, лощення, фарбування.
  5. Штучне старіння.

За бажанням замовника проводиться також термообробка та кристалізація. Але ці методи вже належать до другої технології. Результат вразить навіть найвибагливішого клієнта, мармур камінь отримає чарівну фактуру з різноманітними поверхнями.

Чому варто звернутися саме до нас?

Компанія BMBC Marble досить давно займається постачанням натурального каменю в Україну. Нашими виробами та якістю робіт захоплюються тисячі людей. Власні склади та каменеобробні цехи дозволили висококваліфікованим фахівцям удосконалювати свої навички, розробляти нові методи роботи з гірською породою. Таким чином, ви отримуєте ідеальний результат із гарантією на десятки років. Довіртеся професіоналам лише раз і отримайте найкраще!

Дізнатись більше:

Облицювання фасадів натуральним каменем.

Оздоблення камінів каменем.

Облицювання мармуром.