Гранітні стільниці ціна - приємна, якість найвищого рівня!
3.02/с/К Стільниця з граніту: приємна ціна і якість найвищого рівня

Гранітні стільниці ціна - приємна, якість найвищого рівня!

Жодна функціональна і авантюрна кухня не обходиться без робочої поверхні. Це стосується і ванної кімнати, так як тут вода і вічна вологість - «знайомі гості». Саме для цього були створені стільниці з граніту, акрилу, ДСП і не тільки. Їх мета - не дати воді зіпсувати дорогий набір, будучи при цьому багатофункціональною робочою зоною.

гранитные столешницы - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Але чи підходить будь-який матеріал на роль такої поверхні? Малоймовірно. вона повинна витримувати такі «випробування», як

  1. вологість;
  2. високі і низькі температури;
  3. плями і крихти;
  4. механічні пошкодження;
  5. тривала експлуатація.

Саме тому найкращим вибором вважаються гранітні стільниці. Київ  - місто, яке рясніє вибором цього предмета інтер'єру. Зокрема, компанія BMBC Marble, яка має багаторічний досвід роботи з натуральним каменем. Вибір виробів вас приємно здивує.

гранитные столешницы киев - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Чому натуральний камінь не має собі рівних за експлуатаційними характеристиками?

Розглянемо популярні матеріали для виробництва стільниць: граніт, акрил, ДСП, пластик. Потенційний покупець мимоволі починає порівнювати ці матеріали між собою (складові чого?). На перший план виходять такі якості, як ціна, зовнішній вигляд і продуктивність. Відразу варто відзначити, що вартість готового виробу - далеко не показник якості якісної продукції.

гранитные столешницы цена - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Найдешевшими можна назвати пластикові і ДСП-копії, але у них є істотні недоліки. По-перше, термін їх служби дуже рідко перевищує 5-7 років. Пластик часто «страждає» від гарячих предметів, розміщених на поверхні. Через це вона жовтіє і тане. Ламінована ДСП (ламінована ДСП) дуже легко дряпається. А якщо зробити в ньому отвір для кріплення раковини або плити, то в торець потрапляє волога, негативно впливаючи на конструкцію плити.

столешницы гранит - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Цього не скажеш про гранітні стільниці, ціна яких не набагато вище.

Акрил - це штучний камінь, якому можна надати будь-яку форму. Але недоліком такого продукту є те, що пігменти, що входять до його складу, часто виділяють в повітря шкідливі і токсичні речовини, небезпечні для людини. Крім того, хороший акрил коштує дорожче натурального каменю.

Саме тому гранітні стільниці так привабливі для покупця. Вони мають ряд переваг і ніяких недоліків. Більш того, вони являють собою виріб з натурального матеріалу.

столешницы из гранита киев - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Компанія BMBC Marble займає лідируючі позиції в сфері продажу натурального каменю. Ви зробите правильний вибір, якщо придбаєте наші гранітні стільниці. Київ і регіони можуть отримати готовий продукт в найкоротші терміни. Ми також доставляємо товар по всій Україні, тому ви можете бути впевнені в своєчасній доставці. Вибираючи продукт від виробника, ви отримуєте першокласний виріб за «смачними» цінами!

Дізнатися більше:

Плити з граніту.

Гранітні підвіконня.

Гранітні сходи.

Плитка із граніту.

Вироби із граніту.