Сірий мармур

Світлий мармур

Bidasar вражають своєю вишуканістю, блиском і неординарним зовнішнім виглядом. Кожен хотів би оформити свій будинок у розкішному класичному стилі, де найчастіше надавали перевагу натуральним каменям. Великою популярністю в ті століття користувався і досі не втратив своєї актуальності світлий мармур. Він має широку палітру відтінків поверхні та різну структуру.

Показники структури мінералу.

Сучасна компанія BMBC marble пропонує своїм клієнтам широкий асортимент мармуру. Структура його може бути:

  • дрібнозернистою;
  • середньозернистої;
  • крупнозернистої.

Кожен із запропонованих видів має певні сфери застосування. Припустимо, фахівці не рекомендують використовувати крупнозернистий агломерат для обробки поверхонь для підлоги. Усі ці нюанси потрібно враховувати при виборі, а вказати на них можуть лише професіонали BMBC marble.

Світлий мармур і його відтінки палітри.

На сьогоднішній день є кілька найпопулярніших відтінків каменю, які широко використовуються як для виконання внутрішніх, так і зовнішніх робіт:

  • білий;
  • сірий;
  • бежевий;
  • жовтий.

Сірий мармур використовується для облицювання підлоги чи стін будь-якого приміщення. Білий – призначений для декорування деяких предметів інтер'єру.

Властивості каменю та його переваги

Природний агломерат будь-якого відтінку має відмінні властивості та характеристики. Він вільно витримує вплив вологого середовища. Все це обумовлено щільною структурою матеріалу, завдяки якій забруднення на поверхні не поглинаються. Їх досить просто прибрати вологою ганчіркою.

Важливо. Після такого прибирання він може на якийсь час змінити свій відтінок – потемніти. Як тільки волога випарується, колір буде тим самим.

Догляду особливого камінь не вимагає. Це є його видимою перевагою серед інших оздоблювальних матеріалів. Також він має простий монтаж, який у деяких випадках схожий з правилами кріплення на поверхні керамічної плитки. Також різноманітні його параметри та товщина плит. Компанія BMBC marble пропонує своїм клієнтам мармурову плитку стандартного та нестандартного розміру.

Завдяки своєму природному походження агломерат не горить і не змінює своєї структури під впливом різних температурних режимів. Це дозволяє використовувати його для зовнішніх робіт в оформленні фасаду будівлі.

Найголовнішою перевагою каменю є його екологічність. У компанії BMBC marble весь асортимент мармуру відповідає встановленим міжнародним стандартам якості.

Дізнатись більше:

Білий мармур

Marble mosaic

Караррський мармур

Червоний мармур

Зелений мармур

Bidasar brown

Чорний мармур

Бежевий мармур

Весь мармур

Підписатися на RSS - Сірий мармур