Бежевий мармур

Бежевий мармур та його переваги в обробці.

Багато хто намагається урізноманітнити оформлення простору в будинку різними декоративними облицювальними матеріалами. Досить широко використовується деревина, керамічна плитка, керамограніт та інше. Чомусь деякі забувають про те, що є більш практичний та довговічний матеріал – мармур крему марфіл. Його технічні та якісні показники знаходяться на високому рівні.

Переваги каменю в обробці

На даний момент є велика кількість мармуру, який може використовуватися для внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт. Незважаючи на це, велику популярність користується crema beige marble. Розповідати про те, чи настільки гарний він, можна довго. Потрібно спробувати його в обробці.

Агломерат має високий показник вологостійкості та міцності. Він здатний витримати значні механічні та фізичні впливи та не реагувати на них деформацією структури. Крім цього, такий бежевий мармур, як crema mare має привабливий зовнішній вигляд і незвичайне оформлення своєї напівпрозорої структури.

Він не вигорятиме на сонці і за весь час експлуатації, а воно досягає понад 50 років, не втратить своїх якостей. Стирання знаходиться на високому рівні, зносостійкість - також. Тож не варто переплачувати, витрачаючи свої гроші на звичні оздоблювальні матеріали. Цей вид облицювання служитиме століттями, що надалі значно заощадить кошти.

Крім вище перерахованих переваг, crema nova наділений:

  • практичністю;
  • вогнестійкістю;
  • морозостійкість;
  • стійкістю до температурних змін.

Поверхня даного каменю легко піддається поліруванню спеціальним обладнанням.

Бежевий мармур – характеристики.

Відтінок emperador light світло-бежевий з білими прожилками різної форми та розміру. Оформити з його допомогою приміщення не складе особливих труднощів. Структура матеріалу однорідна, що дозволяє вільно з'єднувати між собою плитки.

Важливо. Варто врахувати, що вага природного агломерату досить велика і його монтаж може затягтися. Тому краще віддати перевагу компанії

BMBC marblе, яка якісно виконає всі роботи.

Існує кілька виробників природного каменю:

  • Італія;
  • Португалія;
  • Іспанія;
  • Греція та багато інших.

Породи відрізняються своєю структурою та кольоровим оформленням. Від цього є різні назви, наприклад, мармур імперадор або якийсь інший вид.

Весь асортимент бежевого мармуру можна знайти на складі. Досвідчені фахівці підкажуть, що необхідно звернути особливу увагу під час виборів даної продукції.

Дізнатись більше:

Сірий мармур

Білий мармур

Marble mosaic

Караррський мармур

Червоний мармур

Зелений мармур

Bidasar brown

Чорний мармур

Весь мармур

Підписатися на RSS - Бежевий мармур