Главная

Кам'яна стільниця для кухні
7.3/С ЧОМУ КЛІЄНТИ ВІДДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ КАМ'ЯНИМ СТІЛЬНИЦЯМ

Кам'яна стільниця для кухні.

Кухня – місце, де створюються кулінарні шедеври, проходять сніданки, обіди та вечері, і ведуться найвідвертіші бесіди. Гарний ремонт в цих апартаментах також важливий, як і у вітальні, спальні або ванній кімнаті.

столешницы для кухни цена - гранит Black Galaxy (Блек Гелекси)

Тому так важливо зробити все можливе, щоб перебування в цій кімнаті давало радість та естетичне задоволення. У цій кімнаті важлива кожна деталь, а особливо стільниця. Робоча поверхня тут чи не найголовніший елемент інтер'єру. Для її виготовлення використовують різні матеріали, у тому числі камінь. Стільниця для кухні з каменю - це ідеальне рішення для вашого будинку і ось чому:

Переваги натуральної стільниці.

 1. Практичність. При виборі стільниці для кухні вартість відіграє важливу роль. Але ті, хто придбав виріб із дешевих матеріалів, уже не раз пошкодував про це. Придбавши кам'яну гладь можна бути впевненим, що ви витратилися на дійсно якісний і довговічний виріб.
 2. Естетичність. Мінерали завжди виглядають шляхетно і здатні привнести королівський шарм у будь-який інтер'єр. Більше того, цей матеріал добре поєднується з металом, деревом та іншими породами.
 3. Багатство квітів. Який би не був дизайнерський задум, натуральна порода дозволяє втілити всі фантазії клієнта. Багата палітра кольорів дозволяє створювати неповторні шедеври інтер'єру.
 4. Довговічність. Більшість гірських матеріалів неймовірно зносостійкі. Вони здатні зберігати первозданний вигляд багато років. Саме тому природний камінь – оптимальний варіант для цього функціонального елемента: він не вигоряє, не дряпається, не руйнується під впливом вологи та температур.
 5. Міцність. Про міцність агломератів свідчать архітектурні споруди, вік яких іноді перевищує тисячоліття. Що вже казати про предмети домашнього вжитку. Матеріал міцний та стійкий до механічних пошкоджень.
 6. Термостійкість. Стільниця для кухні - та деталь, якій часто доводиться мати справу з перепадами температур. У процесі приготування ми можемо ненароком поставити на стільницю гарячу сковорідку або холодну каструлю. Для іншого мінералу дуже високі чи низькі температури стали б проблемою. Але тільки не для цієї сировини.
 7. Водонепроникність. Більшість порід натурального каменю (мармур, граніт, онікс) відрізняються щільною структурою, яка не пропускає вологу. Ця властивість позбавляє господарів багатьох проблем, наприклад, від виникнення грибка.
 8. Нешкідливість. Цей природний матеріал абсолютно нешкідливий для здоров'я людини.

столешница для кухни цена - гранит Black Galaxy (Блек Гелекси)

Безумовно, камінь якнайкраще підходить для виготовлення функціональних виробів. І головним завданням покупця є лише вибір надійної компанії, як-от BMBC marble. У каталозі компанії можна знайти чудові стільниці для кухні ціна та якість яких не змусять вас сумніватися у виборі.

столешница для кухни из камня - гранит Black Galaxy (Блек Гелекси)

Дізнатися більше:

Стільниця для ванної.

Стільниця з травертину.

Вироби із мармуру.

Вироби із граніту.

 

 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Кам'яна стільниця для кухні|Натуральный мрамор и гранит оптом и в

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://fileWxk0Li оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.