Облицювання фасадів мармуром.
1.19/С МАРМУРНЕ ОБЛИЦЮВАННЯ – ОКУТАЙТЕ БУДИНОК ШИКОМ!

Облицювання фасадів мармуром.

Мармур - одна з найбільш затребуваних порід, яку найчастіше застосовують для будівництва та прикрас приміщень. Облицювання приміщення цим мінералом - ознака відмінного смаку власника, його статусу та матеріального благополуччя. Крім того, кам'яне вбрання для зовнішніх стін несе чимало користі – оберігає будову від погодних впливів, руйнування та старіння. Фахівці з BMBC Marble вибирають цей агломерат для своїх робіт, оскільки він має набір чудових якостей. Яких? Дізнаємось далі.

Переваги натуральної породи

За рахунок природного походження агломератів, зовнішній вигляд будинків набуває презентабельного та монументального вигляду. Дуже гармонійно виглядає фасад, прикрашений природним каменем, разом із сходами та доріжками до будинку, виконаними з такого ж матеріалу. Для облицювання фасаду мармур ідеальна сировина - вважають майстри з BMBC Marble, і ось чому:

  • Довговічність. Прикраса з природного мінералу буде не один десяток років, анітрохи не змінивши своєї форми та зовнішнього вигляду.
  • Міцність. Поряд з гранітом цей камінь відрізняється неймовірною щільністю. Працювати з ним досить легко, крім того - він не дряпається, не кришиться, не втрачає свого первозданного вигляду тривалий час.
  • Багата палітра кольорів. BMBC Marble пропонує своїм клієнтам тільки якісні зразки з найкращих родовищ, а різноманіття відтінків дозволить вибрати саме той колір, про який ви мрієте. Дизайнери фірми можуть запропонувати кладку, в якій є поєднання з декількох кольорів – ви напевно оціните.
  • Екологічність. Народжений у надрах гір, цей мінерал гігієнічний, не виділяє шкідливих речовин, не викликає алергічних реакцій, не провокує розвиток хвороб, не ньому не заводиться мох, пліснява та грибок. Їм можна облицьовувати навіть дитячий садок або лікарню.

Кому варто довіритися?

Безперечно, облицювання фасадів мармуром – справа, яку варто доручити лише професіоналам у своїй сфері. Менеджери з BMBC Marble із задоволенням допоможуть вам зробити екстер'єр будь-якої будівлі оригінальним та благородним. Декоратори фірми із задоволенням розроблять проект, який повністю задовольнятиме замовника.

На свій розсуд, ви можете вибрати, як яскравий і строкатий зовнішній вигляд будинку, вибравши зразки соковитих кольорів, так і строгий, віддавши перевагу стриманим, пастельним тонам. У каталозі компанії ви зможете знайти слеби на свій розсуд - різних розмірів, товщини та кольору.

Не варто забувати про те, що робота з такою делікатною сировиною потребує особливих умінь та навичок. Тут знову треба згадати про спеціалістів своєї справи з BMBC Marble, які мають солідний досвід роботи з будь-яким каменем – володіють усіма доступними способами обробки та полірування мінералів, при цьому працюють на новітньому устаткуванні із застосуванням сучасних технологій. Довіривши виконання свого замовлення BMBC Marble, прикрашений каменем фасад радуватиме вас протягом багатьох років.