Главная

Гранітні підвіконня ціна виправдає очікування!
3.12/с Переваги гранітних підвіконь

Гранітні підвіконня ціна виправдає очікування!

Навіть якщо в будинку немає жодної картини, ми можемо щодня спостерігати чудові краєвиди – а все завдяки вікнам. Вікно - важливий функціональний елемент будь-якого приміщення і так хочеться, щоб він був добре обрамлений. Підвіконня може як прикрасити ваш інтер'єр, так і безнадійно його зіпсувати. У наш час люди все частіше використовують синтетичні матеріали, що насправді не дуже практично – вироби із пластику ламаються та брудняться. На щастя, клієнти мають хорошу альтернативу пластику. Йдеться про каміння – сировину давно відомої людини. Особливою популярністю користується граніт, тому що він має низку позитивних характеристик.

Переваги підвіконь із граніту:

 1. Довговічність. Гранітні підвіконня відрізняються великою зносостійкістю. Вони чудово переносять вплив часу та зберігають свій первозданний вигляд протягом тривалого періоду.
 2. Багата палітра кольорів. Кожен клієнт може підібрати найбільш підходящий для нього колір. Як і мармур, граніт має безліч чудових відтінків. Колір каменю безпосередньо залежить від кольору домішок, що входять до його складу.
 3. Міцність. Гірська порода відрізняється підвищеною твердістю та удароміцністю. Саме тому виріб із такого матеріалу добре переносить механічні пошкодження. Навіть якщо ви пошкодили поверхню, її можна відновити без проблем.
 4. Водонепроникність. Гранітне підвіконня - ідеальне рішення для вашого будинку. Завдяки щільній структурі агломерат не поглинає вологу. Це дуже корисна властивість, тому що саме на підвіконні господині найчастіше розставляють вазони з квітами. Оскільки граніт не вбирає воду, він не руйнуватиметься і служитиме середовищем розвитку шкідливих мікроорганізмів.
 5. Термостійкість. Матеріал дуже добре переносить перепади температури. Його поверхня залишається бездоганною, незважаючи на спеку та холод.
 6. Естетичність. Натуральний камінь завжди виглядає вишукано та благородно: і сам по собі, і у поєднанні з металевими та дерев'яними виробами.
 7. Практичність. Якщо ви вирішили встановити гранітне підвіконня ціна на нього варіюватиметься в залежності від якості та кількості витраченої сировини. Але будьте певні, що ви зробили правильний вибір. Граніт є довговічним і не вимагає особливих витрат на догляд. Для його очищення можна використовувати звичайні хімічні речовини, а для догляду полірувальні суміші.
 8. Безпека. Порода абсолютно нешкідлива для здоров'я, тому її можна використовувати у будь-якому куточку вашого будинку.

Як видно, у «вічного» каменю маса переваг, за які він сподобався клієнтам. На сьогоднішній день придбати в Україні виріб із натуральних мінералів уже не проблема. Серед компаній, які займаються їх виготовленням та монтажем, можна виділити BMBC marble, що постачає своїм покупцям лише природну сировину високої якості. Особливе місце в каталозі BMBC marble займають гранітні підвіконня, ціна яких вас приємно здивує.

Дізнатись більше:

Плити з граніту.

Гранітні стільниці.

Гранітні сходи.

Плитка із граніту.

Вироби із граніту.

 

 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Гранітні підвіконня ціна виправдає очікування!|Натуральный мрамор и

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://filepBL0cO оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.