Сірий граніт

Сірий граніт найпопулярніший матеріал!

Останнім часом найпопулярнішим матеріалом як для внутрішнього декору, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт є граніт, хоча геологам відомо кілька тисяч магматичних порід. Лише даний камінь має властивості, необхідні для використання в облицювання та декорі будівлі.

Завдяки багатокомпонентності граніт може мати різні кольори та відтінки – все залежить від мінералу, що переважає в з'єднанні. Таким чином, гама цього каменю коливається від білого чи чорного до рожевого чи зеленого. Але найбільш на сьогодні поширеним і практичним вважається сірий граніт.

Даний вид агломерату найбільше широко використовується для зовнішньої обробки, оскільки у догляді він невибагливий, плюс на ньому практично не помітні забруднення, а також він не вбирає агресивні рідини - сік, бруд, жир та інше.

Існує безліч гранітних родовищ, від чого залежить і його відтінок – від «чистого» сірого до холодних або теплих відтінків.

Покостовський граніт - made in Ukraine.

В Україні на сьогодні найпопулярнішим і найміцнішим є так званий костівський граніт. Родовище його – село Покостівка, що на південному заході Житомирської області.

Даний матеріал має масу переваг у порівнянні з каменем з інших джерел:

завдяки зручному заляганню породи є можливість добувати гранітні сляби великого розміру (3 і більше метрів), що дуже зручно для оформлення великої площі;

Ø покостівський агломерат – дрібнозернистий, а значить його колір – рівномірний, до того ж такий камінь більш стійкий до фізичних впливів;

Ø він не «фонить», тобто не радіоактивний, а отже, безпечний для оздоблення внутрішніх приміщень;

Ø окрім вологостійкості та міцності, косостівський граніт ще й термостійкий – він може витримати температуру понад 700° і не вигоряє під впливом сонячних променів.

Таким чином, експлуатувати цей камінь можна в різних умовах, при цьому він буде однаково красивий і міцний.

Для придбання цього граніту просто напишіть, зателефонуйте нам або завітайте до нашого магазину-складу, де ви зможете оцінити всі переваги агломерату. Компанія BMBC Marble допоможе з оформленням інтер'єру, враховуючи всі ваші вимоги та побажання.

Дізнатись більше:

Червоний граніт

Чорний граніт

Білий граніт

Зелений граніт

Гранітна розкіш

Підписатися на RSS - Сірий граніт