Білий граніт

Білий граніт

За своєю будовою граніт – полімінеральний камінь із кристалічною структурою. Залежно від відсоткового співвідношення того чи іншого мінералу у своєму складі, він може мати різне забарвлення: жовте, блакитне, сіре, зелене та інші.

Дуже рідко можна зустріти білий граніт, тому він надзвичайно цінний. У природі немає «чистого» кольору цього агломерату, тому він має будь-який відтінок: зелений, блідо-жовтий, сірий. За великим рахунком, «білий» – умовна назва для сукупності матеріалів зі світлими, близькими до білого відтінками.

«За» і «проти»

Як ніхто інший білий граніт вигідно підкреслить багатство, просторість, і разом з тим затишність житла. Однак через свою пористу структуру і відтінок він має ряд «протипоказань до застосування» і використовується дуже обмежено:

Ø білий граніт застосовують в основному для внутрішньої обробки, оскільки він здатний вбирати бруд, а також чутливий до температурних перепадів і вологості, тому часом може втратити свій первісний колір;

Ø через вміст у ньому активного заліза, він вимагає спеціального захисту від впливу вологого середовища (проблема вирішується нанесенням на камінь спеціального покриття, а також періодичною обробкою поверхні необхідними речовинами);

Ø даний вид мінералу не рекомендується використовувати і для покриття для підлоги, оскільки на ньому видно найменші забруднення.

Але, незважаючи на всі перераховані недоліки, білий граніт досить міцний і ідеально підходить для оформлення стін, підвіконь, стільниць, виготовлення балясини та перил, а також відмінно гармонує з матеріалами різних кольорів. До того ж він чудово поєднується і з іншими відтінками, тому що білий колір є нейтральним. До нього підходять будь-які розбавочні вставки: червоний, жовтий, і, тим більше, чорний.

Не менш красиво виглядатиме стільниця у ванній кімнаті, особливо, якщо попередньо підібрано сантехніку відповідного кольору, або створено з того ж білого граніту. Якісно відполірований та оброблений камінь здатний прослужити кілька десятиліть, зберігаючи первозданний вигляд. Ну а плями на поверхні легко виводяться за допомогою полірування.

Компанія BMBC Marble із задоволенням покаже вам каталог готових виробів, у яких використовується подібна кольорова гама. Якщо ви хочете зробити внутрішнє оздоблення вашого житла ніжним і водночас благородним, білий граніт – правильне рішення.

Підписатися на RSS - Білий граніт