Колони з мармуру - велич доступна кожному
1.16/с Мармурна велич доступна кожному

Колони з мармуру - велич доступна кожному.

Антична епоха… Час розкоші, в якій потопали палаци та храми. Практично все було створено з мармуру – величного каменю природного походження, відполірованого до ідеального блиску майстерними майстрами. Але окремо хочеться згадати саме колони, які одним лише своїм виглядом натякали на зовнішнє та внутрішнє оздоблення кімнат палаців.

Розкіш і статус

Якщо ви маєте намір надати власному інтер'єру або екстер'єру виразні індивідуальні риси, які мали б витримані і чіткі пропорції, то зверніть увагу на колони з мармуру від компанії BMBC Marble.

Вони, як ніхто інший, підкреслять ваш статус, перетворивши приміщення на зразок резиденції Зимового палацу. Краса природного каменю зачаровує та притягує погляди захоплених відвідувачів та гостей будинку. Ці дизайнерські елементи нікого не залишать байдужими.

Чому саме колони із мармуру?

Якщо порівняти вироби з природного мінералу та гіпсові чи металеві аналоги, то у перших спостерігається ряд переваг, а саме:

  • Міцність. Колони з мармуру здатні витримувати жахливі завантаження завдяки щільності та структурі каменю. Вони легко впораються з важкою плитою або балконом. Гіпс підходить тільки для декоративних цілей, а метал виглядає не так привабливо;
  • Краса. Вишукана текстура природного матеріалу дасть 100 очок уперед не одному своєму конкурентові;
  • Довговічність та стійкість перед різкими температурними коливаннями. Навіть якісно пофарбований метал з часом почне іржавіти та псуватися від дощу та негоди. Камінь же виглядатиме виграшно за будь-яких погодних умов, навіть найсуворіших;
  • Легкість обробки матеріалу. Мармуровим виробам можна надати будь-якої форми.

Якщо ви вирішили замовити колони у BMBC Marble , то будьте впевнені в тому, що отримаєте продукт, що не має аналогів. Всі подібні вироби ми виготовляємо тільки за індивідуальними побажаннями замовника, оскільки це ексклюзивний елемент декору, що часто придуманий дизайнерами або фахівцями з ландшафтного оформлення, і підходить під конкретний стиль.

Не думайте, що колони з мармуру обов'язково повинні впиратися в стелю. Існують і мінімалістичні версії монументів, які можуть бути увінчані, наприклад, статуєю чи античною скульптурою. Кінцева картина виглядає дуже красиво та багато, підкреслюючи статус її власника.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Панно з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.

Сходи з мармуру.