Переваги виробів з граніту
3.29(1)/с/К Переваги виробів з граніту

Переваги виробів з граніту

Граніт – це гірська кристалічна порода. Склад: слюда, кварц та польовий шпат. Завдяки своїм чудовим характеристикам цей натуральний камінь широко відомий у всьому світі. Вироби з граніту Україна тільки зараз починає «освоювати», але й вони вже завоювали популярність завдяки своєму чудовому зовнішньому вигляду та довговічності. Крім того, його широко застосовують у будівництві та оздобленні інтер'єру будь-якого стилю.

изготовление изделий из гранита - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

За своєю структурою буває:

 • Дрібнозернистий.
 • Середньозернистий.
 • Крупнозернистий.

изделия из гранита украина - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Переваги натуральної породи

Сьогодні виготовлення виробів з граніту переживає справжній бум. Завдяки характеристикам, закладеним природою, він користується небувалою затребуваністю:

 • Довговічність. Найкращі зразки каменю не руйнуються навіть після п'ятисот років, його можна назвати «вічним». Свідченням цього є різні колони і арки, зроблені ще за давніх часів, і збереглися й донині.
 • Міцність. Високий вміст кварцу в агломераті забезпечує хорошу міцність і стійкість до різних тертям та стисканням.
 • Стійкість до атмосферних катаклізмів. Ідеальний для зовнішньої кладки, облицювання будівель та будь-яких будівельних робіт.
 • Екологічність. Природне походження робить мінерал екологічно чистим, застосовним для оздоблювальних робіт зовні та всередині. Вироби з граніту гігієнічні, не радіоактивні та не викликають алергій.
 • Водостійкість. Оскільки він не вбирає вологу, є ідеальним матеріалом для прикраси набережних і облицювання ванних кімнат, лазень, душових, басейнів.
 • Різноманітність фактур. Маючи різноманіття декоративних властивостей, природний камінь надає необмежені можливості для творчих ідей та їх втілень.
 • Універсальність. Агломерат чудово гармонує з іншими матеріалами – деревом, керамікою, металом, склом, що дозволяє застосовувати його практично у будь-яких стилях інтер'єру. Класика, модерн, бароко, ганьби-тік – він скрізь виглядатиме доречно.
 • Різноманітність кольорів. Має широку палітру відтінків, що дозволяють скомбінувати його в довільному порядку, перетворивши звичайнісінький інтер'єр в казковий палац. Природа не пошкодувала фарб і цей мінерал можна побачити в різних кольорах: бордовий з чорними прожилками, білий з сірими вкрапленнями, рожевий, червоний, помаранчевий, блакитний, сірий – практично вся палітра холодних і теплих тонів застосовується у з граніту.

изделия из гранита - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Де застосувати?

У сучасному будівництві та дизайні дана гірська порода застосовується настільки часто, що вже стала необхідною та універсальною, а спектр її використання регулярно розширюється:

куплю изделия из гранита - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

Сьогодні купити або замовити вироби з цього мінералу нескладно. Достатньо набрати в пошуковику «куплю вироби з граніту» і вивчати пропозиції, що сподобалися. Однак, для того, щоб заощадити час, достатньо зайти на сайт https://bmbc-marble.com.ua і вибрати виріб, що сподобався, а фахівці із задоволенням проконсультую кожного клієнта з питань, що його цікавлять.

производство изделий из гранита - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)

изделия из гранита киев - гранит Kashmir White (Кашмир Вайт)