Главная

Чорний мармур

Чорний мармур - класифікація

«Мармур» з латинського перекладається як «блискучий камінь». Ця назва зумовлена ​​його блискучою поверхнею навіть у необробленому стані. Незважаючи на те, що є велика кількість відтінків даного матеріалу, величезну популярність має чорний мармур.

Його основні переваги.

На даний момент досить легко побачити оригінальне оформлення поверхні будь-якого оздоблювального матеріалу. Але, жоден з них на вигляд не зрівнятися з темним мармуром. Він має вишуканість, блиск, презентабельність. З його допомогою будь-яке приміщення стає величним у своїй обробці.

Все це завдяки широкому асортименту кольорів. Існують також певні класифікації темного мармуру.

Види натурального агломерату.

Як у оздобленні внутрішнього інтер'єру, так і екстер'єру використовуються:

 • dark emparador;
 • неро марквіно.

Тільки спеціалісти зможуть правильно обґрунтувати основні відмінності цих двох видів. Перший – чорний мармур, який має білі прожилки, розташовані у всій структурі хаотично, які можуть бути різного розміру. Другий – рідкісний темно-коричневий агломерат із бежевими прожилками по всій структурі. І той і інший виглядатимуть на поверхні не тільки оригінально, а й багато.

Властивості натурального каменю.

Emperador dark і коричневий мармур мають аналогічні властивості:

 • стійкість до деформації через фізичні та механічні впливи;
 • здатність витримувати значні навантаження;
 • вогнестійкість та морозостійкість;
 • зносостійкість та привабливий зовнішній вигляд.

імперадор дарк є на 100% вологостійким, як інші види. Його структура досить м'яка та здатна поглинати вологу.

Важливо. Поверхня цього виду натурального агломерату здатна реагувати деформацією на дії хімічних засобів для чищення або миючих засобів.

Де його використовувати?

Імперадор дарк досить часто застосовується компанією BMBC marble для виготовлення стільниць, раковин, камінних порталів, ванн та багато іншого. Також широкий спектр використання матеріалу для обробки стін та підлоги. З плиток певного розміру поверхні можна створювати декоративні панно.

Не варто забувати про шикарні сходи, в облицювання яких бере участь чорний мармур. Поєднувати цей вид можна з будь-яким іншим. Це лише додасть вишуканості та оригінальності дизайну приміщення.

Дізнатись більше:

Сірий мармур

Білий мармур

Marble mosaic

Караррський мармур

Червоний мармур

Зелений мармур

Bidasar brown

Бежевий мармур

Весь мармур

Підписатися на RSS - Чорний мармур
 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Чорний мармур|Натуральный мрамор и гранит оптом и в розницу от БМБС

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://filejhMaKa оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.