Главная

Укладання граніту – кому довірити?
3.35/С КОМУ ДОВІРИТИ ПРОФЕСІЙНУ УКЛАДКУ ГРАНІТУ?

Укладання граніту - кому довірити?

Граніт – найміцніший натуральний мінерал, що користується неймовірною популярністю серед замовників. З нього виготовляють як дрібні деталі інтер'єру, такі як попільнички, вази, рами для картин, так і великі стільниці для ванної та кухні, сходи та сходові марші, балясини, колони. Натуральний граніт ідеальний матеріал для облицювання стін, підлог, робочих поверхонь. Компанія «BMBC Marble» дбає про своїх замовників, поставляючи тільки найкращі зразки, що мають чудові характеристики.

Переваги природної породи.

Цей камінь – символ надійності, сили, величі та монументальності. Агломерати набули широкого поширення, вони легко піддаються обробці та поліруванню, чудово вписуються в будь-який інтер'єр і не вимагають особливого догляду. Особливості плит від «BMBC Marble»:

 • Міцність та твердість.
 • Природна краса.
 • Довговічність в експлуатації.
 • Практичність.
 • Величезна сфера застосування.
 • Безпека та гігієнічність.
 • Поєднання з іншими матеріалами.

Укладання граніту – існуючі способи.

Багато клієнтів хочуть собі облицювання підлоги та стін з натурального каменю. Однак варто врахувати, якщо зробити неправильне укладання граніту, можуть виникнути проблеми – з часом зміниться колір матеріалу, з'являться плями та потіки. Щоб уникнути подібних неприємностей, таку делікатну справу варто довірити досвідченим фахівцям «BMBC Marble». Майстри дотримуються всіх правил укладання та догляду за ним, тому їхня робота буде радувати вас тривалий час своєю якістю.

На сьогоднішній день існує 3 способи зробити кам'яне покриття та майстри від «BMBC Marble» досконало володіють кожним з них:

 1. На розчин. Зараз цей метод поступово сходить на «ні», оскільки як би добре не було викладено шар-основу, він згодом починає кришитися і сипатися. Для гарної основи застосовують цемент, гашене вапно та добірний річковий пісок з невисокою зернистістю. Все це поєднується до суміші тесту і укладається, зверху на нього вже йде викладка натурального мінералу. Після остаточного засихання, шви затираються, і видаляється виступив розчин.
 2. На клейовий шар. Дуже простий спосіб, застосовуючи його, у роботу беруться спеціальні склади, які забезпечують додаткову герметизацію. Якщо шар-основа пористий, то клейова частина укладається між стяжкою та плитою. Залежно від умов експлуатації каменю, майстри BMBC Marble індивідуально підберуть і тип клею.
 3. На металевий каркас. Найбільш зручний метод, коли необхідно облицьовувати вертикальні або похилі поверхні. Існують 2 способи укладання. У першому варіанті слеби або плитки укладаються на стіну за допомогою кріплень із металу, а зазори заповнюються сумішшю з піску та цементу. Другий – плитка укладається поштучно та кожна закріплюється за допомогою скоби з дроту.

Який би метод не вибрали професіонали з «BMBC Marble», ви можете бути впевнені, що робота буде проведена швидко, чисто і високоякісно, ​​а граніт в інтер'єрі буде радувати тривалий час своїм зовнішнім виглядом і функціональністю.

Дізнатись більше:

Полірування граніту.

Облицювання гранітом.

Оздоблення фасадів гранітом.

 

 • Створено в компанії Planeta Web

  © 2012-2022 Bmbc marble

 • КОМПАНІЯ "BMBC MARBLE"

  director@bmbc-marble.com.ua

 • Україна, Київ - 03131, Столичне шосе, 58

  ПН-ПТ з 09:00 до 18:00


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1486

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/common.inc:2777) in /var/www/bmbcmarble/bmbc-marble.com.ua/includes/bootstrap.inc on line 1490
Укладання граніту – кому довірити?|Натуральный мрамор и гранит оптом

Помилка

Повідомлення про помилку

Неможливо скопіювати зазначений файл temporary://filehdrpJD оскільки каталог призначення неправильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.
На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.