Професійний монтаж мармуру – гарантія якості!
1.69/С ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ МАРМУРУ – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Професійний монтаж мармуру гарантія якості!

Ви замовили дорогу підлогу з натурального каменю, але згодом вона починає поскрипувати і люфтити? І справа, часто, не як матеріали, а в некваліфікованих співробітниках компанії, де ви купували виріб. Іноді неправильний монтаж мармуру несумлінною бригадою може перекреслити всі переваги агломерату. Але тільки не в тому випадку, якщо ви обрали для себе співпрацю з BMBC Marble.

Наші працівники, які мають багаторічний досвід професійного монтажу, без проблем встановлять або покладуть вироби з каменю різної складності та конструкції на будь-якій поверхні.

Ми маємо знання, які дозволяють проводити монтажні роботи в максимально стислі терміни. При цьому якість виконаних робіт буде на висоті.

Наші фахівці не стоять на місці, постійно навчаючись новим технологіям, відвідуючи майстер-класи та вбираючи отримані знання.

Колектив BMBC Marble з легкістю встановимо такі вироби, як:

  • сходи, перила та балясини;
  • підвіконня та стільниці на кухні або ванній;
  • підлогові та настінні покриття;
  • сляби;
  • камінні портали;
  • дизайнерські елементи;
  • колони;
  • фонтани та сквери;
  • скульптури та статуї;
  • ексклюзивні деталі інтер'єру.

Ми вже давно відмовилися від архаїчного способу укладання плитки – цементного розчину. По-перше, подібна вапняна суміш тріскається з часом, а по-друге, повітряні прошарки під каменем викличуть неприємний тріск, скрип виробу та інші малоприємні наслідки. Тільки сучасні технології та клейові склади на основі смол.

Ми даємо багаторічну гарантію не тільки на продукцію, але і на монтаж мармуру, граніту, оніксу, травертину та інших пропонованих BMBC Marble натуральних матеріалів. Також фахівці здійснюють ремонт та реставрацію пошкоджених деталей інтер'єру. По закінченню робіт ви при всьому бажанні не зможете знайти пошкоджену ділянку та сліди нашої роботи. Все буде зроблено максимально акуратно та дбайливо.

Виникли питання? Звертайтеся за допомогою за телефонами, які вказані в розділі контакти і отримуйте всі цікаві для вас відомості щодо монтажу або ремонту. Бригада професіоналів виконає широкий спектр робіт на будь-якому типі поверхонь, будь то камінь, дерево, метал або цементна підкладка.

Компанія дуже цінує свою репутацію, тому завжди пропонує лише першокласний сервіс.

Дізнатись більше:

Облицювання фасадів натуральним каменем.

Вироби із мармуру на замовлення.

Облицювання мармуром.