Укладання мармурової плитки - як працюють майстри?
1.26/С УКЛАДАННЯ МАРМУРНОЇ ПЛИТКИ – ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ?

Укладання мармурової плитки - як працюють майстри?

Свіжий ремонт у будинку завжди потребує особливих витрат сил, нервів та коштів. Голова цілодобово завантажена важливими питаннями: який матеріал вибрати, де знайти хороших майстрів, до чого бути готовим?.. Якщо серед усього достатку оздоблювальної «сировини» вам найбільше сподобався натуральний камінь, знайте – це найкращий варіант із можливих. Вважайте, що половина роботи вже зроблена. Куди більш трудомісткий процес - укладання мармурової плитки. Тут все залежить тільки від знань, умінь та досвіду спеціалістів. Свої послуги у цій сфері пропонує компанія міжнародного класу BMBC Marble.

Основні технології укладання мармурової плитки

Роботи подібного плану особливо підступні серед інших колег по будівельному цеху. Як правило, на перший погляд вони здаються смішно простими. Однак, як тільки недосвідчена рука торкнеться справи впритул - проблем не уникнути. Насправді, відмінностей в процесі дуже мало, чи це монтаж кераміки або укладання мармурової плитки, вартість - ось основний критерій. Професіонали BMBC Marble вже багато років використовують три перевірені часом методи для чудового виконання подібних замовлень:

  1. На цементно-піщану суміш/традиційний клей.
  2. На професійний клей (підвищена адгезія та ін.).
  3. На металевий каркас («фальшпідлога»).

Перший – найекономічніший із усіх, підходить лише для щільних мармурів, у яких низький показник водопоглинання. Другий метод відрізняється середньою вартістю та швидко готує поверхню до експлуатації. Останній – ідеальний для приміщень, де є безліч комунікацій, до того ж це дорога, справді елітна конструкція з безліччю переваг. Нашим майстрам під силу будь-який вид кладки!

Що отримує клієнт, співпрацюючи з BMBC Marble?

Звернувшись до першокласної команди компанії BMBC Marble, ви не помилитеся ні в чому. Наші клієнти завжди отримують:

  • якісний матеріал із кращих родовищ планети;
  • ідеальне та швидке виконання кладки плитки;
  • 100% гарантію на довговічну експлуатацію;
  • елітне сервісне обслуговування;
  • вигідну цінову політику (акції, знижки тощо);
  • безкоштовні онлайн консультації, допомога будь-якого роду.

Маючи справу з професіоналами, виключена можливість припущення будь-яких помилок, що часто трапляється при самостійному проведенні укладання мармурової плитки. Звертайтесь до нас та отримуйте найкращий результат за скромну плату в найкоротші терміни!

Дізнайтесь більше:

Облицювання мармуром.

Облицювання фасадів мармуром.