Мармурова ванна – розкіш!
1.02/С/К КОРОЛІВСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК В МАРМУРНІЙ ВАННІЙ

Мармурова ванна – розкіш!

Що може бути краще від розслаблюючого та тонізуючого відпочинку після важкого дня? Іноді ми не маємо можливості та бажання вирушати кудись, щоб відновити сили. У цьому випадку слід заздалегідь подбати про себе та створити комфортні умови у власному будинку. Краще і простіше всього прийняти ванну.

ванна из мрамора - Черный мрамор Nero Portoro (Неро Порторо)

Як зробити цей процес незабутнім? Внутрішнє оздоблення ванної кімнати має велике значення. Мармурова ванна кімната – це не тільки естетично, але зручно та надійно. Найважливіше подбати про якісну ванну. Будь-який фахівець запевнить вас, що найкращим матеріалом для ванн вважається камінь. Якщо ви бажаєте, щоб у вас була міцна і вишукана ванна мармур підійде вам якнайкраще.

мраморные ванны - Красный мрамор Rosso Levante (Россо Леванте)

Мармурова ванна якісно відрізняється, від подібних виробів з інших матеріалів. Якщо ви зупинили свій вибір на цьому витонченому та міцному матеріалі, пам'ятайте, що, як і багато інших, натуральний мармур має штучні аналоги, переваги яких не так явно виражені.

ванна мрамор - Красный мрамор Rosso Levante (Россо Леванте)

За що цінується мармурова ванна?

Серед переваг ванни з мармуру слід зазначити такі:

  • Зовнішній вигляд. Мармур у всьому розмаїтті своїх відтінків задовольнить будь-які ваші задуми щодо інтер'єру ванної кімнати. Ще однією перевагою зовнішнього вигляду таких виробів є відсутність швів. Мармурова ванна радуватиме погляд бездоганністю форми та поверхні. Крім того, мармур завжди виглядає розкішно та вишукано.
  • Екологічність. Мармур – це матеріал натуральний, тому він не змінює своїх властивостей під впливом будь-яких речовин. Приймаючи ванну з цього природного матеріалу, ви можете не боятися, що у вас з'явиться алергічна реакція.
  • Довговічність. Мармурові ванни відрізняються великою міцністю. Що б не сталося, такий предмет інтер'єру послужить вам не один рік і при правильному регулярному догляді збережеться в чудовому вигляді.
  • Стійкість до високих і низьких температур – безумовна перевага мармурової ванни. Якою б не була температура води, вона не подіє на ванну жодним чином.
  • Відновлюваність. Якщо раптом трапиться так, що з якоїсь причини у вас з'явилися подряпини або інші механічні пошкодження на ванній, її можна піддати шліфовці, і вона буде як нова.

ванны из мрамора - Бежевый мрамор Imperador White (� мперадор Вайт)

В цілому ж, переваги мармурних ванн багато в чому залежать від виробника.

Чим вища якість виробу, тим яскравіше виражені його переваги. Таким правилом керується компанія Bmbc marble – заслужений постачальник виробів із натурального каменю. У нашій ванній ви не просто розслабитеся, а отримаєте справжнє задоволення від відпочинку.

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Панно з мармуру.

Колони з мармуру.

Стільниця з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.

Сходи з мармуру.