Мармурові стільниці. Стільниці із граніту.
1.23/СП/К МАРМУРОВІ СТІЛЬНИЦІ. СТІЛЬНИЦІ З ГРАНІТУ.

Чим гарна стільниця з мармуру?

Стільниця – важлива функціональна деталь інтер'єру. Саме тому господарі так ретельно ставляться до матеріалу, з якого вона буде виготовлена. Багато хто з нас віддає перевагу натуральній сировині, такій як камінь – він чудово виглядає, і довго зберігає презентабельну зовнішність. Залежно від місця знаходження та призначення виробу, клієнти вибирають матеріал з найбільш підходящими властивостями.

столешница из мрамора - Черный мрамор BLACK PERL (БЛЕК ПЕРЛ) - Черный мрамор BLACK PERL (БЛЕК ПЕРЛ)

В наш час господарі все частіше віддають перевагу стільницям з мармуру. Розкішний на вигляд і міцний від природи мінерал давно цінується людьми. Часи, коли його могли придбати лише забезпечені люди минули, і тепер кожен бажаючий може купити виріб із цієї благородної гірської породи. Чому ж вона така популярна?

кухонные столешницы из мрамора - Красный мрамор Rosso Levante (Россо Леванте)

Переваги стільниць з натурального мармуру:

  1. Довговічність. Сам собою камінь дуже добре зберігає свої первинні характеристики. І донині наш погляд тішать шедеври стародавніх майстрів, виготовлені з мармуру. Що вже казати про те, скільки прослужить камінь у вашому інтер'єрі.
  2. Міцність. За своєю природою матеріал міцний і стійкий до механічних впливів. Така властивість дуже корисна для кухонь. Кухонні стільниці з мармуру здатні витримувати великі навантаження і зберігати при цьому презентабельний вигляд. Якщо поверхня виробу пошкодилася, її можна відновити за допомогою полірування.
  3. Естетичність. Сам собою мінерал виглядає вишукано і неповторно. Але, як частина інтер'єру, він чудово поєднується з іншими натуральними матеріалами. Крім того, у каменю так багато кольорів, відтінків і візерунків, що навіть найвибагливіший клієнт зможе підібрати щось на свій смак.
  4. Термостійкість. Натуральний мармур стійкий до перепадів температур: не боїться ні морозів, ні високих температур. Його поверхня залишиться бездоганною, навіть якщо ви поставите на нього гарячу каструлю.
  5. Водонепроникність. Завдяки великій густині, камінь добре контактує з водою, а точніше, він не пропускає вологу. Можете не боятися, що на вашій стільниці з'явиться грибок.
  6. Нешкідливість. Мармур безпечний для здоров'я, тому що це екологічно чистий мінерал.

столешница из мрамора - Черный мрамор BLACK PERL (БЛЕК ПЕРЛ)

Якщо ви вибираєте матеріал для стільниці мармур підійде вам якнайкраще. Цей елітний камінь не тільки гарний, але й міцний. Доглядаючи виріб, важливо пам'ятати, що його якість багато в чому залежить від сировини, з якою працює компанія-виробник. Компанія BMBC marble працює лише з перевіреними постачальниками. Якщо вам сподобалася представлена ​​в каталозі компанії стільниця з мармуру ціна вас теж порадує.

столешница из мрамора цена - Красный мрамор Rosso Levante (Россо Леванте)

столешница из мрамора - Красный мрамор Rosso Levante (Россо Леванте)

столешница мрамор - Черный мрамор BLACK PERL (БЛЕК ПЕРЛ)

Дізнатись більше:

Вироби з мармуру.

Мармурова ванна.

Камін із мармуру.

Мармурові підлоги.

Панно з мармуру.

Колони з мармуру.

Фонтани з мармуру.

Мармурові розетки.

Мармурова плитка.

Мармурове підвіконня.

Сходи з мармуру.