Полірування мармуру та граніту – нове життя вашого інтер'єру.
1.13/С ПОЛІРУВАННЯ МАРМУРУ І ГРАНІТУ – НОВЕ ЖИТТЯ ВАШОГО ІНТЕР'ЄРУ

Полірування мармуру та граніту – нове життя вашого інтер'єру.

Вироби з натурального каменю красиві та ефектні. На жаль, згодом навіть найстійкіший матеріал втрачає свій первісний лиск. Систематична експлуатація виробів, саме підлог, сходів і підвіконь призводить до появи подряпин, невеликих сколів і як. Є два види вирішення цієї проблеми:

Ø повна заміна покриттів, що надзвичайно дорого;

Ø полірування мармуру спеціалістами BMBC Marble.

Другий варіант, звичайно ж, кращий і на кілька порядків дешевший. Наші професіонали напрацьовували досвід протягом десяти років, тому ви можете бути впевненими у найвищому рівні послуг з обробки мармуру.

Поліровка мармуру ціна - що ми можемо запропонувати своїм клієнтам?

Залежно від ступеня та типу зношування виробу, наша бригада здійснить такі види робіт, як:

ü пломбування (лікування);

  • зміцнення;
  • шліфування та полірування покриттів;
  • штучне старіння поверхонь;
  • кристалізація;
  • нанесення захисних складів.

Пломбування – комплекс заходів щодо відновлення каменю, який включає приховування вибоїн, сколів і глибоких подряпин. Фахівці застосовують спеціальний клей, якому надається текстура агломерату. По завершенню робіт ви нізащо не знайдете проблемну ділянку.

Якщо матеріал вимагає постійного догляду, наші спеціалісти зміцнять його структуру специфічним складом, а потім відшліфують. Невеликі нерівності заливаються епоксидними смолами та затверджувачами.

Послуга полірування мармуру ціна на яку найнижча у нас – це базова необхідність для кам'яних виробів. Ми радимо періодично замовляти цю процедуру, щоб ваш інтер'єр завжди втілював розкіш.

А якщо ви бажаєте постаріти підлогу, стіни або сходи в будинку - просто скажіть нам про це. Команда фахівців BMBC Marble з легкістю впорається з поставленим завданням.

Кристалізація? Не проблема. Після цієї послуги міцність агломерату збільшиться у 2 рази! До того ж, підвищиться водонепроникність. Спеціальні речовини проникають у пори мармуру, заповнюючи їх, тим самим значно зменшуючи прання виробу, що незамінно для стільниць і сходів.

І, звичайно, нанесення полімерів, які забезпечать чудовий захист від агресивних рідин, чи то кави, вино, чи олії. Вони не вбиратимуться в камінь, залишаючи плями.

Замовляючи таку послугу, як полірування мармуру в Києві або області у BMBC Marble, ви отримуєте першокласний сервіс за найнижчими цінами.